Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.youtube.com/watch?v=Qwq-86AF250

ja poprosiłbym o zestaw głośnomówiący :polew:

:nabijasie:

Ale jaja :D

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 310,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://f1.pl/Artykul.82+M5d67e7e463b.0.html

To było pewne, że Petrow zostaje w Renault :mysli:

kasa, kasa, kasa...

ta tylko czy ta kasa pokrywa naprawy powypadkowe Pietka :cool1:
Opublikowano

http://f1.pl/Artykul.82+M5d67e7e463b.0.html

To było pewne, że Petrow zostaje w Renault :mysli:

kasa, kasa, kasa...

ta tylko czy ta kasa pokrywa naprawy powypadkowe Pietka :cool1:

no właśnie nie pokrywa i tu jest problem, chyba, że szykują się jacyś wielcy sponsorzy z Rosji :mysli:

Opublikowano

http://f1.pl/Artykul.82+M5d67e7e463b.0.html

To było pewne, że Petrow zostaje w Renault :mysli:

kasa, kasa, kasa...

ta tylko czy ta kasa pokrywa naprawy powypadkowe Pietka :cool1:

no właśnie nie pokrywa i tu jest problem, chyba, że szykują się jacyś wielcy sponsorzy z Rosji :mysli:

Powinni tam w Lotus-Renault zatrudnic paru magików z Polski od "100% bezwypadeczek, nic nie puka nic nie stuka, tylko lać i jeździć".

Wtedy Pietrov mógłby co wyścig zaliczać dzwona :D

Opublikowano

http://f1.pl/Artykul.82+M5d67e7e463b.0.html

To było pewne, że Petrow zostaje w Renault :mysli:

kasa, kasa, kasa...

ta tylko czy ta kasa pokrywa naprawy powypadkowe Pietka :cool1:

no właśnie nie pokrywa i tu jest problem, chyba, że szykują się jacyś wielcy sponsorzy z Rosji :mysli:

Wystarczy, że Putin powiedział, że jeździć ma Petrov i wystarczy.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Manewr roku 2010 w F1

Opublikowano

Manewr roku 2010 w F1

Qrde, już się nie mogę doczekać 11 marca :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Nareszcie cos swiezego do czytania... :kox:

Opublikowano

Nareszcie cos swiezego do czytania... :kox:

Na gazeta.pl jest artykuł o wylewaniu żali przez Filipka i Alonso, że doszły im nowe przyciski na kierownicy (od KERS-u i ustawienia skrzydła) i się boją, czy w ogóle dadzą radę pojechać, bo już za dużo tych przycisków mają :D

BTW, 29 stycznia Scuderia Ferrari będzie prezentować tegoroczny bolid :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

No, SF- ostatnio zbiera sobie coraz wiecej wrogow. Podkupili juz paru inzynierow z RedBulla. Mam wrazenie ze oni mysla sobie ze moga sobie kupic mistrza- jak dla mnie SF juz stracila swoj blask- jezdzenie dla nich nie jest juz zwienczeniem marzen...

Opublikowano

No, SF- ostatnio zbiera sobie coraz wiecej wrogow. Podkupili juz paru inzynierow z RedBulla. Mam wrazenie ze oni mysla sobie ze moga sobie kupic mistrza- jak dla mnie SF juz stracila swoj blask- jezdzenie dla nich nie jest juz zwienczeniem marzen...

Wszystko niszczy kasa, niestety. Bo bycie mistrzowskim teamem niesie ze sobą określone profity finansowe, przyciaga bogatych sponsorów itd.

Ale nie tylko F1 ma z tym problemy, cierpi na tym cały sport. Takie czasy.

Opublikowano

niestety... takie czasy... :mysli:

więcej zdjęć z prezentacji malowania Renault: http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=19966

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.