Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kimi

I tak i nie

Kierowcy F1 cenieni sa za to "cos"

Prosty przyklad - Kobayashi

Niby punktow nie zdobywa, gdzies tam zawsze w cieniu, ale potrafi blysnac

Na tym polega widowiskowosc tego sportu

A Heidfeld jezdzi, jezdzi, jezdzi i nic z tego nie wynika

A jesli idziemy tropem formy w teamie BMW Sauber, to dzis Heidfeld powinien byc w dziesiatce najlepszych kierowcow, no - przynajmniej za kazdym razem kwalifikowac sie do Q3

Moim zdaniem raczej nic juz z chlopaka nie bedzie :)

W jednym jest dobry, w wyskakiwaniu z bolidu ;)

Trudno się z Tobą nie zgodzić. Przypuszczam, że na jego słabe wyniki wpływa też fakt jeżdżenia w niezbyt radzącym sobie w tym sezonie teamie i partner, który radzi sobie jeszcze gorzej niż team. To nie motywuje zbytnio.

Z drugiej strony, kierownictwo Renault wie chyba lepiej, co robi.

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kimi

I tak i nie

Kierowcy F1 cenieni sa za to "cos"

Prosty przyklad - Kobayashi

Niby punktow nie zdobywa, gdzies tam zawsze w cieniu, ale potrafi blysnac

Na tym polega widowiskowosc tego sportu

A Heidfeld jezdzi, jezdzi, jezdzi i nic z tego nie wynika

A jesli idziemy tropem formy w teamie BMW Sauber, to dzis Heidfeld powinien byc w dziesiatce najlepszych kierowcow, no - przynajmniej za kazdym razem kwalifikowac sie do Q3

Moim zdaniem raczej nic juz z chlopaka nie bedzie :)

W jednym jest dobry, w wyskakiwaniu z bolidu ;)

Trudno się z Tobą nie zgodzić. Przypuszczam, że na jego słabe wyniki wpływa też fakt jeżdżenia w niezbyt radzącym sobie w tym sezonie teamie i partner, który radzi sobie jeszcze gorzej niż team. To nie motywuje zbytnio.

Z drugiej strony, kierownictwo Renault wie chyba lepiej, co robi.

No wlasnie

Oni wiedza, co robia :)

Opublikowano

Wiedzą co robią, ponieważ za Senną pójdzie kasa od sponsorów, a Heidfeld'owi muszą płacić pensje.

W dodatku rozwój bolidu stoi od dobrych paru wyścigów z braku kasy, więc po co lepszy kierowca na obecną chwilę.

Opublikowano

Kimi

I tak i nie

Kierowcy F1 cenieni sa za to "cos"

Prosty przyklad - Kobayashi

Niby punktow nie zdobywa, gdzies tam zawsze w cieniu, ale potrafi blysnac

Na tym polega widowiskowosc tego sportu

A Heidfeld jezdzi, jezdzi, jezdzi i nic z tego nie wynika

Dokładnie to samo myślę. Zawsze uważałem Nicka za dobrego rzemieślnika, ale nic poza tym. Samo bycie dobrym pozwoli kierowcy na pokazanie się w F1, ale jak już tam jesteś, to dobry znaczy przeciętny i o ile ponad tą przeciętność się nie wybijesz, to nic w F1 nie ugrasz.

Wmojej ocenie bardzo słuszna decyzje szefostwa teamu :good:

Opublikowano

za***isty jest ten tor, wkuurwiony jestem że nie ma go w GT5 :evil:

Deszcze zaczął padać :)

Opublikowano

Senna dzwonka zaliczył?

Opublikowano

Qrde, patrzę na Live Timmingu na 2. trening i stary Szumi rządzi :shocked: :shocked: :shocked:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 14:38_________________________________________________I Rosberg, się Merce rozjeździły, no :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

jaaaa pitolę,ale wody mają-zawody kajakarskie tam można przeprowadzać....

Opublikowano
  • Autor

nie ma tragedii :naughty:

Opublikowano

nie ma tragedii :naughty:

:polew: wodę nawet w środku mają.... :decayed: tragedii nie ma,dopuki nie będzie się przelewać z kałuż do wnętra bolidu :decayed::wink4:
Opublikowano

a jakie są prognozy na wyścig?

Opublikowano

Cholera, zapomniałem, że już mają po urlopie :)

Normalnie bym przegapił zawody :).

Nikt jeździ w końcu czy Senna go zastąpił definitywnie ?

Opublikowano

Nikt jeździ w końcu czy Senna go zastąpił definitywnie

poleciał-widziałem Sennę w bolidzie
Opublikowano

Nikt jeździ w końcu czy Senna go zastąpił definitywnie

poleciał-widziałem Sennę w bolidzie

To zobaczymy co "młody" zademonstruje na tej wodzie :)

Opublikowano

To zobaczymy co "młody" zademonstruje na tej wodzie :)

no jak Shummi-to chyba nie pojedzie... :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

Myślę, że to już definitywnie koniec kariery Nikosia w F1. Miał dobrą fuchę testera w Pirelli, to mógł się jej trzymać. Tam mógł jeździć jeszcze dobrych kilka lat...

Opublikowano
  • Autor

Pany polecam się zarejestrować

http://www.formula1.com[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 11:32_________________________________________________

Nikt jeździ w końcu czy Senna go zastąpił definitywnie

poleciał-widziałem Sennę w bolidzie

To zobaczymy co "młody" zademonstruje na tej wodzie :)

wczoraj już pokazał :naughty:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 11:32_________________________________________________

Myślę, że to już definitywnie koniec kariery Nikosia w F1. Miał dobrą fuchę testera w Pirelli, to mógł się jej trzymać. Tam mógł jeździć jeszcze dobrych kilka lat...

zachłanny NIEMIEC
Opublikowano

Myślę, że to już definitywnie koniec kariery Nikosia w F1. Miał dobrą fuchę testera w Pirelli, to mógł się jej trzymać. Tam mógł jeździć jeszcze dobrych kilka lat...

zachłanny NIEMIEC

Za to w gronie znajomych się teraz chwali, że wygryzł Kubicę :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Myślę, że to już definitywnie koniec kariery Nikosia w F1. Miał dobrą fuchę testera w Pirelli, to mógł się jej trzymać. Tam mógł jeździć jeszcze dobrych kilka lat...

zachłanny NIEMIEC

Za to w gronie znajomych się teraz chwali, że wygryzł Kubicę :polew: :polew: :polew:

zawistny niemiec...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.