Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I co panowie 80% z was mowilo ze bedzie jezdzil :gwizdanie: to bylo wiecej niz pewne ze nie wroci do F1 :( to jest koniec roberta w F1 na zawsze :confused4: niestety takie zycie.... czlowiek placi za swoje bledy

a skąd pewność, że to już koniec w F1? Jak życie pokazuje-wielu po wypadkach się podnosi i powracają jeszcze silniejsi-czemu z Robertem miałoby być inaczej-poczekajmy, aż wróci i wtedy On sam zadecyduje, czy to dla niego, czy nie
  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ciekawe sprostowanie Morelliego dotyczące poinformowania przez Kubicę zespołu o braku gotowości na początku przyszłego sezonu

http://www.autosport.com/news/report.php/id/96418

:mysli:

wg mnie toczy się dziwna gra pomiędzy LRGP a Kubicą i raczej nie bardzo ma chęć tam wracać

Opublikowano

ciekawe sprostowanie Morelliego dotyczące poinformowania przez Kubicę zespołu o braku gotowości na początku przyszłego sezonu

http://www.autosport.com/news/report.php/id/96418

:mysli:

wg mnie toczy się dziwna gra pomiędzy LRGP a Kubicą i raczej nie bardzo ma chęć tam wracać

http://sokolimokiem.tv/?p=1932 - to samo tylko po Polsku + kilka szczegółów => nie wygląda to najgorzej :>

Opublikowano

zobaczymy co czas pokaze :wink4:

Opublikowano

wygląda na to, że jego słowa zostały nadinterpretowane :rolleyes:

Opublikowano

gra toczy się dalej: http://sokolimokiem.tv/?p=1940

Opublikowano

Ja tam w Roberta ciągle wierzę :good:

A tu maci coś na ochłonięcie ;)

Nowy filmik od TvKuBika

Opublikowano

Ok no to oglądamy F1 :)

Jak będzie padać to :kox:

Opublikowano

Niestety nie padało :angry:

Ale za to przez "awarię" skrzyni biegów Vettela, wygrał w końcu Webber :notworthy: Niezły teatrzyk :mysli:

Opublikowano

Ja połowę tylko oglądnąłem bo rodzinka przyjechała i pewnie mnie ominęło najlepsze :angry:

Jak włączyłem to zobaczyłem podium :decayed:

Opublikowano

Ogólnie wyścig był trochę nudny, w końcówce można było się nawet zdrzemnąć :cool1:

Opublikowano

Ogólnie wyścig był trochę nudny, w końcówce można było się nawet zdrzemnąć :cool1:

To w takim razie nic mnie nie ominęło :kox:

Opublikowano

Jedynie tylko to, że Vettel przepuścił Webbera :wink4:

Opublikowano

No i koniec sezonu- teraz przerwa, lecz niedluga :good:

Opublikowano

Zobaczymy jak będzie z Giermaziakiem w przyszłym sezonie :naughty:

Opublikowano

Jedynie tylko to, że Vettel przepuścił Webbera :wink4:

Też nie wierzę w awarię skrzyni Vetka, dobrze Borowczyk powiedział jak go Weber wyprzedzi to się skrzynia naprawi-gówno nie sport i rywalizacja ustawki jak w polskiej piłce.
Opublikowano

Jedynie tylko to, że Vettel przepuścił Webbera :wink4:

Też nie wierzę w awarię skrzyni Vetka, dobrze Borowczyk powiedział jak go Weber wyprzedzi to się skrzynia naprawi-gówno nie sport i rywalizacja ustawki jak w polskiej piłce.

A najbardziej szkoda mi Alonso musi być nie źle wkurwion,y :disgust:
Opublikowano

nie chciałbym widzieć miny Alonso po zakończeniu sezonu :confused4: ...mógł zostać w McLarenie :gwizdanie:

Opublikowano

Ogólnie wyścig był trochę nudny, w końcówce można było się nawet zdrzemnąć :cool1:

To w takim razie nic mnie nie ominęło :kox:

odkad jestem zakochany zapomnialem o calym swiecie, lacznie z F1 :wink4: :gwizdanie: :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.