Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 310 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moj 6 letni syn upiera sie caly czas, ze Robert w sezonie 2012 bedzie jezdzil w Ferrari... ;)

Podpuszcza Cię :tongue4:

Opublikowano

Co sie wszyscy tak tym Ferrari jaraja? Ferrari to nie Bog, i zanim Schumacher i Todt tam nie zaczeli mieszac to tez roznie to z nimi bywalo- a ostatnio widac tez ze brakuje im odpowiednich ludzi.

Opublikowano

Co sie wszyscy tak tym Ferrari jaraja? Ferrari to nie Bog, i zanim Schumacher i Todt tam nie zaczeli mieszac to tez roznie to z nimi bywalo- a ostatnio widac tez ze brakuje im odpowiednich ludzi.

Bo Ferrari jest jak religia (mimo gasnacego blasku ostatnio) ;)

Opublikowano
:good::kox:

Małysz 51. w generalce po 3 etapie. :wink4: A w 3 etapie 72. :gwizdanie: Ciekawe czy dojadą? :cool1::naughty: Hołek - jestem pod wrażeniem. :notworthy:

Opublikowano

Hołek od początku był stawiany w gronie faworytów

Opublikowano

O której są relacje na Eurosporcie :mysli:

Opublikowano

Małysz 51. w generalce po 3 etapie. A w 3 etapie 72.

...niech On się lepiej za narty złapie... :decayed::wink4:
Opublikowano

Małysz 51. w generalce po 3 etapie. A w 3 etapie 72.

...niech On się lepiej za narty złapie... :decayed::wink4:

:naughty: :gwizdanie: Sam chyba nie myślał, że będzie to aż takie trudne...

O której są relacje na Eurosporcie :mysli:

http://tv.eurosport.pl/tvschedule.shtml :wink4:
Opublikowano

Sam chyba nie myślał, że będzie to aż takie trudne...

ciekawe, co by było, jakby się przypiął do Hołowczyca na linkę i pocisnął na nartach za Nim... :mysli:

:decayed::wink4:

Opublikowano

Interesuje sie tu ktos tym co robi Krzysztow Holowczyc? :wink4:

Kubica też w Dakarze...? :think2:

Tu jest wątek który chyba lepiej pasuje do tematu

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=109751.30;topicseen

:wink4:

Opublikowano

Dzięki za pomoc, nie chciało mi się w google wpisać wcześniej :decayed: [br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 00:07_________________________________________________

Tu jest wątek który chyba lepiej pasuje do tematu

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=109751.30;topicseen

:wink4:

Też jestem tego zdania i lepiej tam może będziemy kontynuować temat tak jak przed rokiem i wcześniej :)

Opublikowano

No ja sie sugerowalem naglowkiem tematu "Motorsport" - i tutaj mala uwaga do Moderatora:

Prosze zmienic Rok na 2012 :wink4: ,bo juz leci 3 dni....

Opublikowano

No ja sie sugerowalem naglowkiem tematu "Motorsport" - i tutaj mala uwaga do Moderatora:

Prosze zmienic Rok na 2012 :wink4: ,bo juz leci 3 dni....

Dokładnie bo dziś rano czytam od 1 strony i najpierw Dakar z 2010r czytam i czytam, później zwrot akcji gdzie Hołek odpadł na początku rajdu a przecież był już pod koniec, dopiero później się zorientowałem że tam są 3 ostatnie Dakary razem kontynuowane :decayed:

Opublikowano

tutaj mala uwaga do Moderatora:

Prosze zmienic Rok na 2012 :wink4: ,bo juz leci 3 dni....

kolejny ślepy :naughty:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 06:51_________________________________________________Hołek liderem :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.