Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No chłopy, Robek śmiga w Ferrarce. Już trenuje w bolidzie!!!

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dowody prosze!

Opublikowano

własnie skad to info? :naughty:

Opublikowano

No chłopy, Robek śmiga w Ferrarce. Już trenuje w bolidzie!!!

Codzienie czytam Corriere dello Sport i jakoś nie zauważyłem :mysli:
Opublikowano

Panowie, jeszcze chwila i paparazzi pewnie jakieś zdjęcia pokażą.

Tor Fiorano, RK, zeszłoroczny czerwony bolid F010, ogień :decayed:

Opublikowano

Sam widziales? :cool1:

Opublikowano

Sam widziales? :cool1:

niestety nie i bardzo żałuje.
Opublikowano

No chłopy, Robek śmiga w Ferrarce. Już trenuje w bolidzie!!!

nie graj na emocjach ludzi!!

Opublikowano

No chłopy, Robek śmiga w Ferrarce. Już trenuje w bolidzie!!!

nie graj na emocjach ludzi!!

Nigdy w życiu, przekazuję to w najlepszej wierze.
Opublikowano

no to czas otworzyć trzymanego na tą okazję Jagermeistera i świętować :)

Opublikowano

Norbi skąd o tym wiesz :>?

Opublikowano

Norbi skąd o tym wiesz :>?

oj tam oj tam, zaraz skąd wiem :) znam Roberta osobiście, ale od niego nie ma szans wyrwać żadnego info n/t temat. Info mam od kierowcy Ferrari z GP2. Jeździli na tym samym torze :)
Opublikowano

Norbi skąd o tym wiesz :>?

oj tam oj tam, zaraz skąd wiem :) znam Roberta osobiście, ale od niego nie ma szans wyrwać żadnego info n/t temat. Info mam od kierowcy Ferrari z GP2. Jeździli na tym samym torze :)

:facepalm: :facepalm: :facepalm:
Opublikowano

Norbi skąd o tym wiesz :>?

oj tam oj tam, zaraz skąd wiem :) znam Roberta osobiście, ale od niego nie ma szans wyrwać żadnego info n/t temat. Info mam od kierowcy Ferrari z GP2. Jeździli na tym samym torze :)

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

że co cię boli?[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 22:45_________________________________________________To nie lepiej iść do Laryngologa jak zatoki napierdalają?
Opublikowano

Norbi skąd o tym wiesz :>?

oj tam oj tam, zaraz skąd wiem :) znam Roberta osobiście, ale od niego nie ma szans wyrwać żadnego info n/t temat. Info mam od kierowcy Ferrari z GP2. Jeździli na tym samym torze :)

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

że co cię boli?[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 22:45_________________________________________________To nie lepiej iść do Laryngologa jak zatoki napierdalają?

No Comments
Opublikowano

Norbi skąd o tym wiesz :>?

oj tam oj tam, zaraz skąd wiem :) znam Roberta osobiście, ale od niego nie ma szans wyrwać żadnego info n/t temat. Info mam od kierowcy Ferrari z GP2. Jeździli na tym samym torze :)

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

że co cię boli?[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 22:45_________________________________________________To nie lepiej iść do Laryngologa jak zatoki napierdalają?

No Comments

No chłopie bo negujesz coś o czym pojęcia nie masz, więc się nie dziw że taka była moja reakcja. Jestem z natury spokojny i nie piszę o rzeczach które nie miały miejsca.
Opublikowano

Jestem z natury spokojny i nie piszę o rzeczach które nie miały miejsca

Pożyjemy, zobaczymy.

Póki co (wiedząc chyba coś o czym jednak Ty nie masz pojęcia) uważam, że niekoniecznie jest to prawdą.

Póki nie przytoczysz konkretów to tylko czcza gadanina.

Opublikowano

Sorry chłopaki jaja sobie robiłem, przejżeliście mnie od razu :tongue4:

trakmaniak pozdrawiam gorąco :decayed:

Opublikowano

Sorry chłopaki jaja sobie robiłem, przejżeliście mnie od razu :tongue4:

trakmaniak pozdrawiam gorąco :decayed:

:bicz: :bicz3: :rant: :ranting1: :ban:
Opublikowano
:polew::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.