Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/416776_10150611608893952_334811638951_9321636_971402583_n.jpg

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/423786_10150611573898952_334811638951_9321318_670479705_n.jpg

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/423761_10150611609873952_334811638951_9321639_783398385_n.jpg

---------- Post added at 21:36 ---------- Previous post was at 21:35 ----------

prawa ręka ciągle zasłonięta...

---------- Post added at 21:39 ---------- Previous post was at 21:36 ----------

"Ale gruby jak. Na f1

Komentarz od Michal on marzec 9, 2012 at 17:32"

:naughty::naughty: dobre, hehe

Opublikowano

potwierdzenie tego dziś we Wiadomościach sportowych na Polsacie było

Opublikowano

"Nie wydaje wam sie to dziwne, że wczoraj nie mógł szklanki utrzymać, a dzis jeździ WRC ??"

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

jakby nie było dobrze-nie wsiadł by do rajdowego auta...:eusathink:

Opublikowano
jakby nie było dobrze-nie wsiadł by do rajdowego auta...:eusathink:

nie ma fotki jak kieruje tą skodą, więc nie wiemy czy kierował - zostają niedomówienia, ciekawe czy planowane :)

Opublikowano

jeśli mówili o tym w piątek we Wiadomościach sportowych, to chyba nie robili by z siebie głupków, wcześniej tego nie sprawdzając, czy to prawda...

Opublikowano
  • Autor

[TABLE=class: tab_tv]

[TD=class: godz]04.50[/TD]

Trening 1

[TD=class: kan]Polsat Sport Extra[/TD]

[TD=class: godz]06.30[/TD]

Trening 2

[TD=class: kan]Polsat Sport Extra

[/TD]

[TH=colspan: 3]Sobota 17.03.2012[/TH]

[TD=class: godz]05.20[/TD]

Trening 3

[TD=class: kan]Polsat Sport Extra[/TD]

[TD=class: godz]07.00[/TD]

Kwalifikacje

[TD=class: kan]Polsat[/TD]

[TH=colspan: 3]Niedziela 18.03.2012[/TH]

[TD=class: godz]07.00[/TD]

Wyścig

[TD=class: kan]Polsat

w KOŃCU !!!

[/TD]

[/TABLE]

Opublikowano

Wszystkie te info o tym, że RK jeździł Fabią, go-kartem itp można równie dobrze włożyć między bajki. Nie są to potwierdzone wiarygodnymi dowodami fakty, lecz jakieś zdjęcia na których nic nie widać i relacje osób trzecich:disgust:

No sorry, co to jest przejechanie 3 okrążeń go-kartem? Można to zrobić mając w gipsie nogę i rękę... a nawet dwie.

Chwytanie w dłoń szklanki z wodą wymaga już większej precyzji, więc nic tu nie jest pewne, choć bardzo byśmy wszyscy chcieli aby już się ścigał...

Opublikowano

...i chyba masz rację, bo sezon już się zaczyna, a info o tym, gdzie, w jakim teamie i kiedy zacznie jeździć-jak nie było-tak dalej nie ma...

Opublikowano

Trzeba czekać na oficjalne informacje a nie "jarać się" jakimiś pogłoskami. :wink4:

Opublikowano
  • Autor
...i chyba masz rację, bo sezon już się zaczyna, a info o tym, gdzie, w jakim teamie i kiedy zacznie jeździć-jak nie było-tak dalej nie ma...

bo w tym roku nie będzie jeździł ,no chyba że w ciągu sezonu będzie na tyle pewny siebie to wtedy oczywiście jak się znajdzie miejsce w składzie :wink:

---------- Post added at 09:03 ---------- Previous post was at 09:02 ----------

Wszystkie te info o tym, że RK jeździł Fabią, go-kartem itp można równie dobrze włożyć między bajki. Nie są to potwierdzone wiarygodnymi dowodami fakty, lecz jakieś zdjęcia na których nic nie widać i relacje osób trzecich:disgust:

No sorry, co to jest przejechanie 3 okrążeń go-kartem? Można to zrobić mając w gipsie nogę i rękę... a nawet dwie.

Chwytanie w dłoń szklanki z wodą wymaga już większej precyzji, więc nic tu nie jest pewne, choć bardzo byśmy wszyscy chcieli aby już się ścigał...

Uwierz w to

Opublikowano
[TABLE=class: tab_tv]

[TD=class: godz]04.50[/TD]

Trening 1

[TD=class: kan]Polsat Sport Extra[/TD]

[TD=class: godz]06.30[/TD]

Trening 2

[TD=class: kan]Polsat Sport Extra[/TD]

[TH=colspan: 3]Sobota 17.03.2012[/TH]

[TD=class: godz]05.20[/TD]

Trening 3

[TD=class: kan]Polsat Sport Extra[/TD]

[TD=class: godz]07.00[/TD]

Kwalifikacje

[TD=class: kan]Polsat[/TD]

[TH=colspan: 3]Niedziela 18.03.2012[/TH]

[TD=class: godz]07.00[/TD]

Wyścig

[TD=class: kan]Polsat

w KOŃCU !!![/TD]

[/TABLE]

:banan::dancing::dance::dance2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.