Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

F1 w TV (GP Kanady)

[TABLE=class: tab_tv]

[TH=colspan: 3]Piątek 08.06.2012[/TH]

[TD=class: godz]16.00[/TD]

Trening 1

[TD=class: kan]Polsat Sport Extra[/TD]

[TD=class: godz]20.00[/TD]

Trening 2

[TD=class: kan]Polsat Sport Extra

[/TD]

[TH=colspan: 3]Sobota 09.06.2012[/TH]

[TD=class: godz]16.00[/TD]

Trening 3

[TD=class: kan]Polsat Sport Extra[/TD]

[TD=class: godz]19.00[/TD]

Kwalifikacje

[TD=class: kan]Polsat[/TD]

[TH=colspan: 3]Niedziela 10.06.2012[/TH]

[TD=class: godz]20.00[/TD]

Wyścig

[TD=class: kan]Polsat[/TD]

[/TABLE]

Opublikowano

Dla przypomnienia włączajcie Polsat i GP Kanady :banan:

Opublikowano

szkoda shumiego... od poczatku sezonu pech go przesladuje....

Opublikowano

Ja sie cieszę ze HAM w końcu znów wygrał. Lubię go.

Opublikowano

Ja tam za HAMem nie przepadam, ale przynajmnie VET nie wygrał. Wyścig ciekawy.

Opublikowano

Wyścig był bardzo ciekawy a zwłaszcza ostatnie 15 okrążeń, strategia Ferrari i Red Bulla nie wypaliła na 1 pit stop.

Brawo dla Peres'a za 3 miejsce.

Opublikowano
  • Autor
powinni zakazać włochom organizowania rajdów:thumbdown:Kopia wypadku Kubicy. Pilot nie przeżył - Formuła 1 - WP.PL

:cry:

---------- Post dopisany at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ----------

http://www.motorsport.v10.pl/Karting,Karol,Basz,wywalczyl,podium,w,Mistrzostwach,Niemiec,82086.html

---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ----------

24h Le Mans 2012: Wypadek Davidsona w Toyocie TS030 Hybrid :kwasny:

Opublikowano

Nie raz go widziałem na mieście jak śmigał Scirocco R :)

Brawo!

Opublikowano
  • Autor

F1 w TV (GP Europy)

[TABLE=class: tab_tv]

[TH=colspan: 3]Piątek 22.06.2012[/TH]

[TD=class: godz]10.00[/TD]

Trening 1

[TD=class: kan]Polsat Sport Extra[/TD]

[TD=class: godz]14.00[/TD]

Trening 2

[TD=class: kan]Polsat Sport Extra

[/TD]

[TH=colspan: 3]Sobota 23.06.2012[/TH]

[TD=class: godz]11.00[/TD]

Trening 3

[TD=class: kan]Polsat Sport Extra[/TD]

[TD=class: godz]14.00[/TD]

Kwalifikacje

[TD=class: kan]Polsat[/TD]

[TH=colspan: 3]Niedziela 24.06.2012[/TH]

[TD=class: godz]14.00[/TD]

Wyścig

[TD=class: kan]Polsat[/TD]

[/TABLE]

Opublikowano

A więc czekamy na wyścig :kox:

Opublikowano
A więc czekamy na wyścig :kox:

YES !!! :decayed:

Opublikowano

I wyjechał safety car :decayed:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

ale się dzieje:kox:

Opublikowano

Alonso i Ferrari :thumbup1::thumbup1:

Stare dobre czasy na podium :grin:

Opublikowano

Co za wyścig!

Pełna dramaturgia, odpadł Vettel, Hamilton a zasiadła stara gwardia na podium Szumi, Raikkonen i zwycięzca u siebie Alonzo który przewodzi w klasyfikacji generalnej, kto nie oglądał to niech żałuję:D

Schumacher po powrocie w końcu się doczekał miejsca na podium.

Wspaniały wyścig jak i ten sezon, dawno nie było tak ciekawego serialu GP przez co mamy bardzo ciekawą sytuację w klasyfikacji :kox:

Wyścig jeden z najlepszych ostatnich lat!

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Taki ścig to ja rozumiem. Zero nudy Nie było kiedy do kibla wyskoczyć ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.