Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja Wam powiem, że Kubice to ja "znam" jeszcze z rajdów nim zaczął startować w F1. Nawet jako zerówka jechał na maxa i nie dziwi mnie fakt że ciśnie od pierwszego metra. W końcu rajdy zawsze bardziej go bawiły niż f1 :)

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Paweł- nie liczyłeś chyba, że po wypadku od razu zacznie wszystko wygrywać i za pół roku będzie niekwestionowanym Mistrzem Sportów motorowych...

Nie o to chodzi, tylko po co tak cisnąć i znów popełniać wypadki zamiast z rajdu na rajd się "wjeździć" po tak długiej przerwie.

Kubica w wywiadzie sam powiedzial, ze nie cisnal w tamtym miejscu ani nie jechal na granicy. po prostu zakret byl brudny, zle ocenil przyczepnosc i wypadl.

Opublikowano

---------- Post dopisany 17-09-2012 at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2012 at 15:39 ----------

Opublikowano
  • Autor

F1 w TV (GP Singapuru)

[TABLE=class: tab_tv]

[TH=colspan: 3]Piątek 21.09.2012[/TH]

[TD=class: godz]12.00[/TD]

Trening 1

[TD=class: kan]Polsat Sport Extra[/TD]

[TD=class: godz]15.30[/TD]

Trening 2

[TD=class: kan]Polsat Sport Extra

[/TD]

[TH=colspan: 3]Sobota 22.09.2012[/TH]

[TD=class: godz]12.00[/TD]

Trening 3

[TD=class: kan]Polsat Sport Extra[/TD]

[TD=class: godz]15.00[/TD]

Kwalifikacje

[TD=class: kan]Polsat[/TD]

[TH=colspan: 3]Niedziela 23.09.2012[/TH]

[TD=class: godz]14.00[/TD]

Wyścig

[TD=class: kan]Polsat[/TD]

[/TABLE]

---------- Post dopisany at 08:26 ---------- Poprzedni post napisany at 08:25 ----------

chyba pomyliłeś watki :wink:

Opublikowano

Zapowiada się nocne GP :kox:

Opublikowano

Emocjonujące jak nie wiem co... Tradycyjnie ciąłem komara. W zderzeniu z Monzą Singapur to kaszana...:facepalm:

Szkoda Lewisa, zasłużył na P1, no ale mówi się trudno:kwasny:

Opublikowano

Shummi się nie wyrobił i chyba będzie kara...

Opublikowano
  • Autor
Shummi się nie wyrobił i chyba będzie kara...

coś ostatnio ma pecha nasz mistrz :kwasny:

Opublikowano
Shummi się nie wyrobił i chyba będzie kara...

coś ostatnio ma pecha nasz mistrz :kwasny:

ja to w ogóle nie wiem, jak on to zrobił, że nie zauważył, że tak szybko jedzie...przecież zaraz zakręt był i pewnie, jakby nie uderzył w bolid-to i w zakręt też by nie wszedł...za to Button popisał sie refleksem po restarcie:thumbup:

Opublikowano

ciekawe ile w tym prawdy...

Opublikowano

Są trzy prawdy:

1. Prawda

2. Cała prawda

3. Gówno prawda

Odstawiam 3.

...

Tu ciekawy wywiad, Robert w świetnym humorze i fajnie ogarnia auto:

Opublikowano

...mówił o problemach z rotacją w "ciasnej budzie" bolidów-czyli łokieć mu przeszkadza w swobodnym kręceniu kółkiem, ciekawe, czy da się to jakoś pogodzić w przyszłości...

Opublikowano
  • Autor

Hamilton ogłosi dzisiaj transfer do Mercedesa? McLaren sięgnie po Pereza? :kwasny:

---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ----------

pochwalę się bliski 2 miejsce w generalce :banan:

---------- Post dopisany at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ----------

[h=5]Załoga Robert Kubica/Emanuele Inglesi (Subaru Impreza WRC) startuje w ten weekend w Rally Citta di Bassano, ostatniej rundzie włoskiej serii International Rally Cup Pirelli. Polsko-włoski duet wyruszy na trasę z 4. numerem startowym. Na liście zgłoszeń widnieje 128 załóg (siedem w klasie historycznej) – w tym pięć w samochodach WRC i siedem w samochodach S2000.

Harmonogram Rally Citta di Bassano (godziny startu dotyczą pierwszej załogi):

piątek, 28 września

09:30-14:30 badanie techniczne (Bassano del Grappa)

13:00-17:30 odcinek testowy (Molvena, 1,80 km)

19:10 start (Bassano del Grappa)

19:59 OS1 Marostica (2,92 km)

sobota, 29 września

08:02 OS2 Valstagna (12,66 km)

09:16 OS3 Cavaletto (24,72 km)

10:06 OS4 Rubbio (7,49 km)

12:44 OS5 Valstagna (12,66 km)

13:58 OS6 Cavaletto (24,72 km)

14:48 OS7 Rubbio (7,49 km)

17:32 OS8 Monte Grappa (14,25 km)

19:12 OS9 Monte Grappa (14,25 km)

20:30 meta (Bassano del Grappa)

Ogółem: 121,16 km oesowych.[/h]

Opublikowano

k**wa! I pomyśleć, że jestem tylko 100 km od Bassano i nie mogę podskoczyć :wallbash::wallbash::wallbash:

Opublikowano

Co zrobić. NIe zawsze można mieć, co się chce...

Opublikowano

Juz nie moge sie doczekac jak w ramach rehabilitacji bedzie klepal wyscigi w f1;)

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.