Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hill: Hamilton dusił się w McLarenie - Formuła 1 - WP.PL

---------- Post dopisany 03-10-2012 at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany 02-10-2012 at 09:54 ----------

Robert Kubica w F1 w przyszłym roku? - Formuła 1 - WP.PL

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

F1 w TV (GP Japonii)

[TABLE=class: tab_tv]

[TH=colspan: 3]Piątek 05.10.2012[/TH]

[TD=class: godz]05.20[/TD]

Trening 1

[TD=class: kan]Polsat Sport Extra[/TD]

[TD=class: godz]07.00[/TD]

Trening 2

[TD=class: kan]Polsat Sport Extra

[/TD]

[TH=colspan: 3]Sobota 06.10.2012[/TH]

[TD=class: godz]05.00[/TD]

Trening 3

[TD=class: kan]Polsat Sport Extra[/TD]

[TD=class: godz]07.00[/TD]

Kwalifikacje

[TD=class: kan]Polsat[/TD]

[TH=colspan: 3]Niedziela 07.10.2012[/TH]

[TD=class: godz]08.00[/TD]

Wyścig

[TD=class: kan]Polsat[/TD]

[/TABLE]

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ----------

Robert Kubica wystartuje tego weekendu w Rally Alta Valtidone :wink:

Opublikowano

Nikt nie oglądał:naughty:

Ciężko było wstać rano w Niedzielę ale dałem radę :decayed:

Wyścig dobry jak zawsze się coś działo, tor dobrze wszystkim znany :)

Szkoda Alonso bo całą przewagę stracił nad Vetkiem, teraz się wszystko zaczyna od nowa o tytuł mistrza świata kilka punktów różnicy między nimi jest.

Massa bardzo ładny wyścig i wielkie brawa dla historycznego wyniku i to u siebie Kobayashiego :kox:

Opublikowano

jak to nikt-ja oglądałem:whistling:

Opublikowano

Ja spalem po imprezie- a zapomnialem ze wyscig wczesnie jest transmitowany- bo bym sobie ustawil nagrywanie... :doh:

Opublikowano

jak to nikt nie oglądał? Ja to nikt?

:grin::grin::grin:

Opublikowano

Nie Ty jeden:tongue4: Trochę mi się jeszcze kręciło w głowie i mało pamiętam.

Jutro bez trudu dam radę.

Opublikowano

I po kwalifikacjach.

A jutro będzie ciężko oglądnąć jeśli mam dziś jechać na imprezę ATB :decayed:

---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

Kubica kierowcą Forda w ERC? - f1.wp.pl

Opublikowano

Kurde. Będzie ciężko jutro, ale wciąż liczę na to, że Fernando utrze lekko nosa Vetkowi :kwasny:

Opublikowano

niestety :thumbdown:

Opublikowano

Spoko. Jeszcze 4 rundy ;P

Wierzę do końca w Ferrari.

No i jakże mnie cieszy postawa Felippe :D

Opublikowano

Gdzie można oglądnąć powtórkę bo nie dawno wstałem :decayed:

Opublikowano
Gdzie można oglądnąć powtórkę bo nie dawno wstałem :decayed:

Dolanczam sie do pytania... :decayed:

Opublikowano

Nie wiem czy warto oglądać. Nudy, gdyby Lewis przez chwilę nie pokazał jak się walczy na torze to w ogóle nie warto siadać.

Po co całe to pieniactwo z oponą Vettela?:doh: Hamilton kiedyś zjechał jak płótna już wyszły i nikt mu nie krzyczał że zostało najwyżej na 1 okrążenie, że musisz zwolnić, że nie będziesz nawet wiedział kiedy itp. bla, bla, bla...:facepalm:

Chociaż z drugiej strony... Woda na młyn dla Borowczyka:grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

[h=5]Kuba Giermaziak wystartuje w najbliższy weekend w długodystansowym wyścigu Petit Le Mans na torze Road Atlanta w USA. Zawody rozgrywane są według regulaminu zbliżonego do 24h Le Mans, na dystansie 1000 mil (ok. 1600 kilometrów) przy limicie czasowym 10 godzin. Na liście zgłoszeń figurują 43 samochody w siedmiu klasach. Giermaziak wystartuje w najsłabszej z nich, GTC – dla pucharowych aut. Pojedzie Porsche 911 GT3, a jego zmiennikami będą Henrique Cisneros i Mario Farnbacher.

Dziś odbędzie się pierwsza sesja treningowa, a wyścig rozpocznie się w sobotę o 17:30 czasu polskiego. Petit Le Mans to jeden z najważniejszych wyścigów długodystansowych w USA. Na liście startowej tegorocznej edycji widnieją m.in. czterokrotny mistrz IndyCar Dario Franchitti, były kierowca F1 Jan Magnussen czy synowie kierowców F1 Nicolas Prost i Alex Brundle.[/h]

---------- Post dopisany 18-10-2012 at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2012 at 13:26 ----------

Karting: Karol Basz drugi w zawodach Pucharu Jesieni :kox::kox::thumbup1:

---------- Post dopisany at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany at 09:29 ----------

Karting: Karol Basz drugi w zawodach Pucharu Jesieni :kox::kox::thumbup1:

---------- Post dopisany 26-10-2012 at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany 18-10-2012 at 08:29 ----------

F1 w TV (GP Indii)

[TABLE=class: tab_tv]

[TH=colspan: 3]Piątek 26.10.2012[/TH]

[TD=class: godz]06.30[/TD]

Trening 1

[TD=class: kan]Polsat Sport Extra[/TD]

[TD=class: godz]10.30[/TD]

Trening 2

[TD=class: kan]Polsat Sport Extra

[/TD]

[TH=colspan: 3]Sobota 27.10.2012[/TH]

[TD=class: godz]07.30[/TD]

Trening 3

[TD=class: kan]Polsat Sport Extra[/TD]

[TD=class: godz]10.30[/TD]

Kwalifikacje

[TD=class: kan]Polsat[/TD]

[TH=colspan: 3]Niedziela 28.10.2012[/TH]

[TD=class: godz]10.30[/TD]

Wyścig

[TD=class: kan]Polsat[/TD]

[/TABLE]

Opublikowano

znowu niemiec.... niestety wszystko wskazuje na to ze po raz kolejny zostanie mistrzem :kwasny:

Opublikowano
znowu niemiec.... niestety wszystko wskazuje na to ze po raz kolejny zostanie mistrzem :kwasny:
Shumacher też zdobywał tytuły z roku na rok, a jakoś Mu tego za złe nikt nie miał...
Opublikowano

Bo w tamtych czasach nie było bata na Jego bolid i On sam też był poza konkurencją. Wygrywał jak chciał.

Dziś jest z 2-3 kierowców nie gorszych od Vettela i ze 2 bolidy nie ustępujące Red Bullowi. I dlatego np. mnie irytuje fakt że nie potrafią tego skutecznie wykorzystać:doh:

Tym większe brawa dla Red Bulla...

Opublikowano

też czuje niesmak z tego powodu :kwasny:

Opublikowano

I jadą :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.