Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2,h=343.bild.jpeg

Widzieliście to w USA?

Hard As Motherfucker

:grin: Lewis ma jaja i za to Go bardzo lubię. No i dziś znów pokazał na co Go stać. Jutro będzie baardzo ciekawie:kox:

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

Maldonado ukarany, Alonso awansuje - Serwis F1

Alonso coraz bliżej Vettela:naughty:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
http://bilder.bild.de/fotos-skaliert/hamilton-29571772-mbhf-27236292/2,h=343.bild.jpeg

Widzieliście to w USA?

Hard As Motherfucker

:grin: Lewis ma jaja i za to Go bardzo lubię. No i dziś znów pokazał na co Go stać. Jutro będzie baardzo ciekawie:kox:

Komentatorzy polsratu wspominali o tym podczas wyśligu. Mówili też o konferencji po kwalifikacjach, na których chyba Kimi i Vettel coś przeklinali - z tego względu organizatorzy F1 chcieliby ograniczyć te konferencje, albo przenieść je na inny termin - nie bezpośrednio po kwalifikacjach, bo zawodnikami targa jeszcze wtedy adrenalina :grin::grin:

---------- Post dopisany at 01:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:43 ----------

Robert Kubica - Wywiad "Przygoda z Kotem" - Rallye Du Var - 24.11.2012 - YouTube

---------- Post dopisany at 01:20 ---------- Poprzedni post napisany at 01:08 ----------

Kubica zamyka usta krytykantom - Nasz Dziennik

Opublikowano

Co zrobić? Żarło, żarło i zdechło...

Może się zdarzyć. Roberto dopiero zbiera doświadczenie, a najważniejsze jest, że ma potencjał. Jest piekieeeeeeeeeeeeeelnie szybki :D

Opublikowano

ale to ponoć nie był jego błąd, tylko pilota-więc każdy mógł to zrobić-wyobraźmy sobie sytuację, gdzie wali 160-170km/h i jest pewien, że jest prosta, a tam zakręt-dobrze, ze nic im nie jest...

---------- Post dopisany at 10:10 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ----------

najważniejsze, ze we wszystkich wywiadach, jakich udziela-jest pewny tego, co robi i sprawia wrażenie, jak by rajdy go "uskrzydlały" co mi wygląda na to, że jednak w nich pozostanie na dłużej...

Opublikowano

Troche malo deszczu.... :kwasny:

Opublikowano

ale start:kox:

Opublikowano

ja perdole, udało się :kox::kox:

Opublikowano

Ja pier**le HA HA HA :polew:

Opublikowano

ale się dzieje, oby ferdek dojechał

Opublikowano

Senna go załatwił

Opublikowano

Alonsa dostał sporo prezentów,wystarczy tego nie zmarnować

Massa robi dobra robote:wink:

---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

otłukują RB niemiłosiernie:grin:

Opublikowano

Massa ahead, be carefour :decayed:

Opublikowano

zapowiada sie ciekawie bo deszczyk sie wkrada

Opublikowano

i po przetasowaniu.... :whistling:

Opublikowano

można lubić RB albo nie,ale obiektywnie trzeba przyznać,że wymiatają,po takiej przygodzie na początku,Vettel jedzie teraz za Alonso:whistling:

Opublikowano

ale i tak ich nie lubie :whistling::polew:

---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ----------

tzn. nie RB tylko Palca!

Opublikowano

Kimi zabłądził:polew:

Opublikowano

Ale jaja! :polew:

---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ----------

HAM wali dalej z krzywym kolem :decayed:

Opublikowano

mega za***isty wyścig!!!:kox:

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ----------

ale ta d*pa Alonso taka średniawa:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.