Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...i c**j! :kwasny:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
...i c**j! :kwasny:

nic dodac, nic ujac :thumbdown:

Opublikowano

Mówiłem,?

Mega szkoda, ale wyścig za***isty!!!

Opublikowano

bravo Vettel:wink:

Opublikowano
bravo Vettel:wink:

Chcesz bana? :polew:

Opublikowano

materiał polsatu i eksperci polsatu :facepalm::facepalm:

Robert Kubica - Polsat o wypadku - Rallye Du Var - 25.11.2012 - YouTube

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

RK:

"Mogę tylko powiedzieć, że priorytetem jest Formuła 1. Pozdrawiam i dziękuję wszystkim kibicom."

Opublikowano
Mega szkoda, ale wyścig za***isty!!!

Z tego co czytam to pewnie był najlepszy w sezonie a ja qurwa nawet 5 minut go nie oglądałem bo zachciało mi się brać udział w turnieju F1 gdzie miałem 3 miejsce na 150 osób i na końcu się okazało że mój czas nie został zaliczony i nikt mi o tym nie powiedział z prowadzących:wallbash:

3h czekałem na ipada 2 (5 najszybszych osóB) na darmo i jeszcze w tym czasie wyścig był :wallbash:

Jak będzie gdzieś można oglądnąć cały wyścig powtórkę to dajcie znać..

Opublikowano
Mega szkoda, ale wyścig za***isty!!!

Z tego co czytam to pewnie był najlepszy w sezonie a ja qurwa nawet 5 minut go nie oglądałem bo zachciało mi się brać udział w turnieju F1 gdzie miałem 3 miejsce na 150 osób i na końcu się okazało że mój czas nie został zaliczony i nikt mi o tym nie powiedział z prowadzących:wallbash:

3h czekałem na ipada 2 (5 najszybszych osóB) na darmo i jeszcze w tym czasie wyścig był :wallbash:

Jak będzie gdzieś można oglądnąć cały wyścig powtórkę to dajcie znać..

Polsat Sport Extra poniedziałek 2240

Opublikowano

Polsat Sport Extra poniedziałek 2240

:notworthy:

Opublikowano
bravo Vettel:wink:

Chcesz bana? :polew:

:kox::kox::kox::kox:

powiem Ci szczerze, ze chciałem, żeby wygrał, pokazał wolę walki o tytuł i jak zobaczyłem, co się stało na pierwszym kółku-to wkurwiłem się, ze tak to mogło się skończyć-bez walki, jednak wyszedł z tego cało-na ostatnim miejscu i dojechał na wystarczająca odległość, żeby wygrać wszystko-szacun dla Niego, choć parę razy było blisko przegranej/wygranej Alonso-szkoda mi Hamiltona, mógł dojechać pierwszy i zepchnąć Kimiego...W takiej konfiguracji-Alonso nie mógł wygrać, bo nawet, gdyby dojechał, jako pierwszy-Webber-po prostu "nie ukończył by wyścigu", lub "musiał by" zjechać do boxu... i dalej Vettel był by pierwszy w generalce...team work było widac na przykładzie Ferrari, za co pokłon w stronę Massy, który wg mnie zrobił więcej dla Alonso, niż On sam...i tak, jak wcześniej pisałem-Massa "namieszał", bo był u siebie...czego można było się spodziewać, to samo Senna, choć Ten w trochę inny sposób namieszał... ogólnie wyścig ciekawy i dostarczył mi wielu wrażeń-najlepsze momenty-zabłądzenie Kimiego:grin: i próba ukończenia wyścigu bez przedniego koła, przez Hammiltona :grin:,

Opublikowano

Jaja by były jak by Robert cisnął szybciej niż Sebastian Loeb :kox:

Opublikowano
Jaja by były jak by Robert cisnął szybciej niż Sebastian Loeb :kox:

jechac szybciej pewnie sie da, jednak sztuką jest za kazdym razem dojechac do mety :wink: a Kubica, pomimo ze zycze mu jak najlepiej, to juz sie rozqrwił tyle razy ze szkoda gadać :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
Jaja by były jak by Robert cisnął szybciej niż Sebastian Loeb :kox:

jechac szybciej pewnie sie da, jednak sztuką jest za kazdym razem dojechac do mety :wink: a Kubica, pomimo ze zycze mu jak najlepiej, to juz sie rozqrwił tyle razy ze szkoda gadać :kwasny:

czyli :whistling:

Mino siedem lat od mierci Richarda Burnsa :confused4:

---------- Post dopisany at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ----------

Kubica odrzucił propozycję jazdy w DTM na sezon 2013. Rozważa GT, WTCC i zostanie w rajdach

Opublikowano

Do dziś pamiętam jak się dowiedziałem w ten dzień o jego śmierci, byłem na uczelni wtedy i telefon że zmarł Burns to tego dnia nie mogłem się odnaleźć na wykładach..

To był czarny okres 2 lat w rajdach WRC bo najpierw on a 2 lata później McRae..

Opublikowano
z calym szacunkiem dla Kubicy i innych dzisiejszych kierowcow...

dla mnie Ayrton Senna byl i jest nr.1

Top Gear on Ayrton Senna (Full Segment) - YouTube

ps. jest wiele klipow avi itp. bez komercji wartych obejrzenia :wink:

bo Top Gear i BBC nie do konca przedstawili fakty :wink:

sorry za OT :hi:

Nie rozumiem tego postu....

Ayrton to legenda, a aktywni obecnie kierowcy nie. Dopiero jak skoncza kariere i po czasie mozna ich wszystkich porownac.

Opublikowano

ja tez jestem fanem Senny i mega wrazenie robi na mnie ten filmik w NSX na suzuce

Opublikowano

Pomimo zdobycia tytułu, Sebastian Vettel nie może być spokojny. Jeżeli FIA uzna dowody, że dwukrotnie wyprzedzał swoich rywali, kiedy na torze wywieszona była żółta flaga, to Mistrzem Świata F1 2012 zostanie Fernando Alonso.

;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.