Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:kox::good:
  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Żadna nowość, nie trzeba pisać wydumanego artykułu aby to stwierdzić :disgust:

Przecież ideą F1 nie jest być najszybszą serią wyścigową za wszelką cenę :doh1:

http://www.sport.pl/F1/1,96297,6935910,F1__Grupa_Robocza_ds__Wyprzedzania__walczy_z_wiatrakami_.html[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 18:46_________________________________________________

To chwyt reklamowy, który nic nie zmienia. BMW szuka tym sposobem sponsora dla teamu, nie chcą oddać zespołu za śmieszne pieniądze jak Honda.

Opublikowano

no zobaczymy, chociaz Waski kazal kupowac ciuchy w kolorze czerwonym :evil::wink4:

Opublikowano

podsumowujac kubica moze byc:

- w ferrari

- w renault

- w mclaren

aha i jest jeszcze opcja ze bmw zostanie i dalej bedzie kubica w nim jezdzil, cos jeszcze przeoczylem pewnie

wg. mnie to juz zaczyna sie robic zalosne nakrecanie :sick3: wszyscy chca kubice, ktory w tym sezonie nic soba nie reprezentuje (mozliwe ze to zawodzi maszyna)

sry za brak polskich literek

Opublikowano
  • Autor

Dzwne ze jeszcze nikt nie zapodal wiadomosci dnia :mysli:

http://sport.onet.pl/0,1248769,2029134,wiadomosc.html

plotka :gwizdanie:

http://www.f1.v10.pl/GP,Europy,Walencja,Wyniki,pierwszego,treningu,34620.html[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 13:21_________________________________________________12 :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 13:21_________________________________________________

no zobaczymy, chociaz Waski kazal kupowac ciuchy w kolorze czerwonym :evil::wink4:

:cool1:
Opublikowano

Nie czytajcie na razie bzdet o transferach, bo to wszystko na razie wróżenie z fusów.

Opublikowano
  • Autor

Jak na razie 3 :naughty:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 11:41_________________________________________________http://hqtv.com.pl/kanal_hqtv/hd.php

Opublikowano
  • Autor

a było chwilę 1[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 12:02_________________________________________________zobaczymy o 14 :naughty:

Opublikowano

ja to juz nerwa mam

jak znowu zaczna Roberta wypuszczac pod koniec 1 czesci kwalifikacyjnej, to znowu sie cos przydarzy

a to ktos go przyblokuje, a to niebieska flaga, a to cos innego...

ale mam nadzieje, ze dzis bedzie w koncu dobrze[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 12:08_________________________________________________Sutil swietnie sobie radzi

I wczoraj i dzis :mysli:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 12:11_________________________________________________Robert trzeci! :decayed:

Sutil 1!!!

kurde!!!

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

2 q :)

Opublikowano

no Robert!

lec! lec! lec! :hi:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 14:21_________________________________________________ide jarac :decayed:

Opublikowano

jest dobrze :) szanse Roberta na awans do Q3 są duże :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.