Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba w kwalifikacjach heidfel dojechal na oparach a kubicy moze starczy paliwa na trzy okrazenia haha :) ale tak serio to bardzo dobra postawa bmw a Forec India juz calkiem :good:

zapowiada sie bardzo ciekawy wyscig az sie niemoge doczekac

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wszystko ok, ale jak zwykle sp***rza ich ze strategia. Tym bardziej ze na tym torze pogoda rozdaje karty.

Opublikowano

coś się ociągacie Panowie...

gdzie znajdę ciężary bolidów?

Opublikowano

no to nieźle Nick pojechał...

Opublikowano

a mi sie snilo, ze po starcie Nick bedzie pierwszy a Robert drugi :naughty:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 08:15_________________________________________________

ja tam licze na rozrywke, ktorej dostarczy Badoer :good:

mówisz -> masz

już się rozjebał :decayed:

uwielbiam goscia

to jest Jas Fasola f1 :good:

Opublikowano

to jest Jas Fasola f1

Ten tytuł należy do "japońskiego samuraja" :decayed:

Po prostu Badoer ma już swoje lata, a sukcesów nigdy nie osiągał.

Tym bardziej dziwi dlaczego nie jeździ Marc Gene :mysli:

Opublikowano

to jest Jas Fasola f1

Ten tytuł należy do "japońskiego samuraja" :decayed:

Po prostu Badoer ma już swoje lata, a sukcesów nigdy nie osiągał.

Tym bardziej dziwi dlaczego nie jeździ Marc Gene :mysli:

Nakajima to bardziej czlowiek demolka :wink4:

to co wyprawia Badoer (przecinanie linii przy wyjezdzie/wjezdzie do pit stopu, przepuszczanie kolegow w alei serwisowej, baczki na prostej) bardziej pasuje do Jasia Fasoli :naughty:

Opublikowano

ja pioerdole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Kubica 3-ci po starcie

Opublikowano

a mowilem ze snilo mi sie ze robert drugi po starcie bedzie? :kox:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 14:09_________________________________________________ale heidfeld to jednak gamon jest[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 14:17_________________________________________________dobry pit stop roberta

bedzie pudlo? :mysli:

Opublikowano

No jak na tą chwilę to wygląda dobrze ale co do pudła do zobaczymy? :slina::naughty:

Opublikowano

fizi jedzie jak wariat :kox:

robert tez :kox:

Opublikowano

fizi jedzie jak wariat :kox:

robert tez :kox:

:good:
Opublikowano

ale jakie szybkie sa bolidy F I!!![br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 14:45_________________________________________________no i dobra

robert wraca na 3 miejsce

a alonso do domu[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 14:52_________________________________________________renault zaczyna byc specjalista od popsutych kol

Opublikowano

Robcio świetnie, ale niestety ma na plecach Vettela :(

Opublikowano

i vettel dobrze jedzie...[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 15:00_________________________________________________cienko to widze...

chyba ze przy probie wyprzedzania roberta vettel sie zgrzeje i w cos przywali[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 15:02_________________________________________________pit stop

jedziesz robert![br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 15:03_________________________________________________wyjechal 5-ty!

bardzo dobrze :good:

Opublikowano

Bardzo dobry PIT STOP! :):notworthy:

Opublikowano

jest super :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.