Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja to widze tak:

albo Flavio sabotowal :wink4:

albo wszyscy wczoraj dobrze pochlali tam w Japonii :decayed:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:) Posypały się kary za przejazd na żółtej fladze i kolejność startowa jest następująca:

vettel

trulli

hamilton

heidfeld

kimi

heikki

nico

kubica

sutil

rubens

timo

button

alguersuari

fisi

buemi

nakajima

http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=13544

Opublikowano

no i gitarrra :naughty:

Opublikowano

Jest jeszcze lepiej :) Kovalainen wymienił skrzynie i przez to Robert rusza z 7 pozycji a biorąc pod uwagę zapas paliwa jest szansa na punkty

a przynajmniej dokopanie Nickowi

http://f1.sport.pl/Artykul.82+M5994f4f710c.0.html

Opublikowano

Kolego Robert rusza z 8.

szkoda troche bo przed nim rusza rosberg z prawie identycznym ładunkiem paliwa oby Robert mial bardzo dobre tempo wyscigowe i go latwo wyprzedzil najlepiej na starcie

Opublikowano
Polak ruszy do wyścigu z siódmego pola i ma na pokładzie paliwo wystarczające do przejechania 26-27 okrążeń.

Także chyba jednak z 7 :gwizdanie:

Opublikowano

napewno z 7 i moze zatankowac sie "pod korek" :naughty:

Opublikowano

napewno z 7 i moze zatankowac sie "pod korek" :naughty:

Robert Kubica – 686,0 kg

już jest zatankowany

Opublikowano

http://www.formula1.com/news/headlines/2009/10/10041.html

czyli tu kłamia ze z 8 ?[br]Dopisany: 03 Październik 2009, 15:49_________________________________________________a sory nie doczytałem kovalainen jeszcze skrzynie zmienil sory bardzo chlopaki ;)

Opublikowano
  • Autor

http://www.formula1.com/news/headlines/2009/10/10041.html

czyli tu kłamia ze z 8 ?[br]Dopisany: 03 Październik 2009, 15:49_________________________________________________a sory nie doczytałem kovalainen jeszcze skrzynie zmienil sory bardzo chlopaki ;)

:tongue4:
Opublikowano

Robert rusza z 7 pozycji a biorąc pod uwagę zapas paliwa jest szansa na punkty

a przynajmniej dokopanie Nickowi

:fool:

Na szczęście Kubica nie po to się ściga.

Opublikowano

wiadomo juz jaka kolejnosc, bo ta lista jeszcze w wczoraj nie byla potwierdzona...

oby Robcio z 7 a nie z 10

Opublikowano

Niby z 9, może sie ktoś odwoływał. Nie oglądałem początku na PolS Ex.

Opublikowano

Robert rusza z 7 pozycji a biorąc pod uwagę zapas paliwa jest szansa na punkty

a przynajmniej dokopanie Nickowi

:fool:

Na szczęście Kubica nie po to się ściga.

Po dzisiejszym wyścigu powinien dać porządnego kopa w d... Nickowi za blokowanie po wyjeździe z II pitstopu :evil:

Opublikowano

Robert rusza z 7 pozycji a biorąc pod uwagę zapas paliwa jest szansa na punkty

a przynajmniej dokopanie Nickowi

:fool:

Na szczęście Kubica nie po to się ściga.

Po dzisiejszym wyścigu powinien dać porządnego kopa w d... Nickowi za blokowanie po wyjeździe z II pitstopu :evil:

????

Po pierwsze to nie jego wina, że tak go wypuścili.

Po drugie, to Heidfeld był wyżej i to on walczył o punkty.

To nie szkółka niedzielna

Opublikowano

http://f1.sport.pl/Artykul.82+M5925df01dbc.0.html

[br]Dopisany: 04 Październik 2009, 10:08_________________________________________________http://www.sport.pl/F1/3292000,96297,7084627.html?back=/F1/1,96297,7106874,robert_kubica__chce_jezdzic_w_bezpiecznym_zespole.html

Minka :kox:[br]Dopisany: 04 Październik 2009, 10:14_________________________________________________http://www.rajdy.v10.pl/Loeb,nie,przejdzie,do,F1,35926.html

W sumie szkoda. Myślę że na dziś dzień w F1 jest co najmniej kilku wyraźnie słabszych kierowców.

Opublikowano

Robert rusza z 7 pozycji a biorąc pod uwagę zapas paliwa jest szansa na punkty

a przynajmniej dokopanie Nickowi

:fool:

Na szczęście Kubica nie po to się ściga.

Po dzisiejszym wyścigu powinien dać porządnego kopa w d... Nickowi za blokowanie po wyjeździe z II pitstopu :evil:

????

Po pierwsze to nie jego wina, że tak go wypuścili.

Po drugie, to Heidfeld był wyżej i to on walczył o punkty.

To nie szkółka niedzielna

Tylko, że po II pitstopie Nick miał kiepskie czasy i przepuszczenie Roberta nic by tutaj nie zmieniło, natomiast Robert zyskałby pozycje przed Buttonem lub wyżej (jechał 3 okrążenia za Nickiem i tracił średnio 3 sekundy na kółku) i zdobył punkty. W dodatku jak był wywiad z Nickiem na RTL'u to za kiepski wynik obarczył miedzy innymi to ,że zespół kazał mu przepuścić Roberta... widać, że chłopaki się nie lubią, a szkoda bo w końcu to jeden zespół.

Opublikowano

jakby to co piszesz okazało się prawdą, że Nick udzielił wywiadu w którym powiedział

że zespół kazał mu przepuścić Roberta
no to będą znowu kary :gwizdanie:
Opublikowano

jakby to co piszesz okazało się prawdą, że Nick udzielił wywiadu w którym powiedział

że zespół kazał mu przepuścić Roberta
no to będą znowu kary :gwizdanie:

dokładnie powiedział: "...przepuściłem Roberta ze względów taktycznych"

Opublikowano

A co miał powiedzieć, kiedy został wyprzedzony przez Kubicę?

Przecież nie mógł się przyznać, że nie dał rady...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.