Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RNS E MAPY 2016 co nowego ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzieś była lista nagrywarek, które sobie z tym radzą. :eusathink:

Lista jest w temacie RNS E od A do Z :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Stare nagrywareczki sobie z tym radzą bez problemu. Nowa polega stara dala rade

Jak coś to mam mapy 2015 fotoradar i 2016 narazić bez fotoradarow

Edytowane przez Chudy112

Opublikowano

A skąd można ściągnąć nowe mapy do LEDowego z PL menu, żeby PL się nie skasowało? Słyszałem, że mapa musi być jakoś zmodyfikowana.

Opublikowano

w necie nie ma

Opublikowano

Skądś te mapy się biorą :) Pewnie to mapy do zwykłego, ale zmodyfikowane tak, żeby nie wgrywał się aktualny soft :) Pytanie jak taką mapę zmodyfikować:)

Opublikowano

pewnie jest jakiś katalog jak np w xboxie $systemupdate$ ;)

Opublikowano

Podmiana plików nic nie da, jeśli ktoś się zna na programowaniu to da sobie radę z przeróbką plików. W przeciwnym wypadku to tylko płyty będą zmarnowane

Opublikowano

A skąd można ściągnąć nowe mapy do LEDowego z PL menu, żeby PL się nie skasowało? Słyszałem, że mapa musi być jakoś zmodyfikowana.

Używam w LEdowym map z 2015 ściągniętych z internetu i mam menu PL. Czyżby z mapami 2016 była też aktualizacja dla LEDa? Pytam bo nie wiem czy ściągać :wink:.

Opublikowano

A skąd można ściągnąć nowe mapy do LEDowego z PL menu, żeby PL się nie skasowało? Słyszałem, że mapa musi być jakoś zmodyfikowana.

Używam w LEdowym map z 2015 ściągniętych z internetu i mam menu PL. Czyżby z mapami 2016 była też aktualizacja dla LEDa? Pytam bo nie wiem czy ściągać :wink:.

Jeśli masz PL menu na sofcie 0220 to możesz spokojnie użyć map 2016, jeśli masz soft 0200 to PL menu zniknie

Opublikowano

A jak mam w LEDowym soft 0300 to PL zniknie? :)

Opublikowano

A jak mam w LEDowym soft 0300 to PL zniknie? :)

Nie zniknie, jak by był niższy niż 220,wtedy zniknie.

A skąd można ściągnąć nowe mapy do LEDowego z PL menu, żeby PL się nie skasowało? Słyszałem, że mapa musi być jakoś zmodyfikowana.

Używam w LEdowym map z 2015 ściągniętych z internetu i mam menu PL. Czyżby z mapami 2016 była też aktualizacja dla LEDa? Pytam bo nie wiem czy ściągać :wink:.

Jeśli masz PL menu na sofcie 0220 to możesz spokojnie użyć map 2016, jeśli masz soft 0200 to PL menu zniknie

W tamtym roku sprawdzałem jaki mam soft przed wrzuceniem map, ale teraz nie pamiętam.

Moje mapy z 2015 mają 220 i PL nie zniklo, później sprawdzę jaki nr. softu mam w navi.

W navi mam soft 220 :wink:

Edytowane przez Bromchit

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Skądś te mapy się biorą :) Pewnie to mapy do zwykłego, ale zmodyfikowane tak, żeby nie wgrywał się aktualny soft :) Pytanie jak taką mapę zmodyfikować :)

Ode mnie ;)

Opublikowano

Żeby najnowsza mapa nie usuwała spolszczenia w rnsie ledowym wystarczy w pliku z mapą zamienić pliki z softem najlepiej od wersji 2014 i wtedy mapa działa i nie wyrzuca spolszczenia.

Opublikowano

Podmiana plików nic nie da. Po takim zabiegu płyta odpali, nie wymusi aktualizacji softu, ale nie będzie można wybierać adresów

Wysłane z mojego Galaxy S6 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Podmiana plików nic nie da. Po takim zabiegu płyta odpali, nie wymusi aktualizacji softu, ale nie będzie można wybierać adresów

Wysłane z mojego Galaxy S6 przy użyciu Tapatalka

Wszystko zadziała,chyba że ktoś to źle zrobi, sam tak jeżdżę i kupa znajomych więc wszystko się zgadza

Opublikowano

Witam
podrzuci ktoś linka? (dla wszystkich którzy zechcą napisać google nie boli, to wszędzie znajduję paczki po 500mb)

Opublikowano

Witam

podrzuci ktoś linka? (dla wszystkich którzy zechcą napisać google nie boli, to wszędzie znajduję paczki po 500mb)

A jaki masz problem pobrać wszystkie paczki i wpakować archiwum?

Opublikowano

Co do nagrywarek do map można dodać liteon ihas120 do listy na żadnej go nie widziałem a dzisiaj nagrałem mapki 2015 i śmigają. Ktora waszym zdaniem mapka najlepsza 2015, 2016, czy szukać może 2015 speedcams

Edytowane przez omen-25

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A jakie są najnowsze mapy do RNS-D ??

Opublikowano

2013-2014

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.