Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czerwone BREMSE po zmianie klocków!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Otwieram nowy temat bo w inne ucichly. Od jakiegoś czasu święci mi się żółta kontrolka (o) więc zdecydowałem wymienić klocki z tyłu faktycznie były już końcówki więc do wymieniłem z przodu okazało się ze na jakiś czas jeszcze wystarczą więc nie ruszalem. I teraz w trakcie docierania tych z tyłu wyskakuje czasem na zakrętach czasem na prostej przy dynamicznym przyspieszeniu czerwona bremse i wykrzyknik ręcznego jednocześnie 3x i znika i tak co jakiś czas. Żółta ikonka nadal swieci ale bo w przednich czujniki a te nie ruszane. Raczej to nie wina płynu bo po wkreceniu tylnych cylinderkow jest go więcej niż było. Ma ktoś jakiś pomysł ?
Dodam jeszcze ze na postoju na odpalonym właśnie z tylnych kół dochodzi taki dziwny dźwięk jakby piszczenie/bzeczenie którego wcześniej nie bylo

Opublikowano

Podepnij Vaga

Opublikowano

I sprawdź wtyczki przy przednich klockach (przewody również,może któryś się przetarł i masuje).

Z tyłu zapewne nie masz czujników zużycia klocków więc przepatrz przód.

Opublikowano
  • Autor

No dokładnie z tyłu nie ma czujnikow stąd moje zdziwienie a przód w ogole nie był ruszany także wątpię żeby to był taki zbieg okoliczności ze akurat po wymianie klocków tyl odpielo się nagle coś z przodu

Opublikowano

Na 100% źle podpięta/naciągnięta linka ręcznego. Jak byś sobie w trakcie jazdy (mówię o sprawnym aucie) pociągnął trochę ręczny i chwilę trzymał - układałem tak tylne klocki po wymianie, właśnie wywala taki komunikat.

Opublikowano
  • Autor

Tak i jest jak w czasie jazdy zaciagne ręczny chociaż na jeden ząbek to wyskakuje ale to inny napis handbremse ....... także to chyba inna bajka

Więc co można z tym zrobić ?

Edytowane przez JanuszTurysta

Opublikowano

Podpiąć VAGa i pokazać jakie błędy wywala.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

W takim razie tak zrobię po wyjściu ze szpitala. Jak już będę wiedział co było przyczyną takiego zjawiska na pewno się pochwalę może komuś pomoże w przyszłości. Pozdrawiam

Witam po długiej przerwie. Dłuższy czas minął zanim się za to zabrałem ale tak. W pierwszej kolejności wymieniłem jeszcze przód klocki razem z tarczami i o dziwo znikł problem. Nie zapala się ani żółta kontrolka informująca o zużyciu klocków to wiadomo. Ale i ta czerwona BREMSE już na zakrętach również się nie zapaliła jeszcze ani razu także już i VAGA nie podlaczalem. Jak by ktoś kiedyś miał podobny problem to może się przydac

Witam po długiej przerwie. Dłuższy czas minął zanim się za to zabrałem ale tak. W pierwszej kolejności wymieniłem jeszcze przód klocki razem z tarczami i o dziwo znikł problem. Nie zapala się ani żółta kontrolka informująca o zużyciu klocków to wiadomo. Ale i ta czerwona BREMSE już na zakrętach również się nie zapaliła jeszcze ani razu także już i VAGA nie podlaczalem. Jak by ktoś kiedyś miał podobny problem to może się przydac

Witam po długiej przerwie. Dłuższy czas minął zanim się za to zabrałem ale tak. W pierwszej kolejności wymieniłem jeszcze przód klocki razem z tarczami i o dziwo znikł problem. Nie zapala się ani żółta kontrolka informująca o zużyciu klocków to wiadomo. Ale i ta czerwona BREMSE już na zakrętach również się nie zapaliła jeszcze ani razu także już i VAGA nie podlaczalem. Jak by ktoś kiedyś miał podobny problem to może się przydac

Witam po długiej przerwie. Dłuższy czas minął zanim się za to zabrałem ale tak. W pierwszej kolejności wymieniłem jeszcze przód klocki razem z tarczami i o dziwo znikł problem. Nie zapala się ani żółta kontrolka informująca o zużyciu klocków to wiadomo. Ale i ta czerwona BREMSE już na zakrętach również się nie zapaliła jeszcze ani razu także już i VAGA nie podlaczalem. Jak by ktoś kiedyś miał podobny problem to może się przydac

Opublikowano

A masz odpowiedni stan płynu hamulcowego? Jak masz min to też będzie świecić kontrolka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.