Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felga 19" 9,5j ET35 w A4 B6 czy zmieści się ?


KrisWro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i prosze o opienię czy felgi:

3 SDM 0.01 o wymiarach 19" szerokie na 9,5 i ET 35 da się zmieścić do Budy A4B6 Avant ewentualnie + dystans 13mm

z góry dzięki za wskazówki i pomoc

$_12.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie dystans 13mm ?

a to niby w jakim celu ?

Koło o tych parametrah bez dystansu przy odpowiednim zawiasie i oponie wchodzi na styk do B6 natomiast nie wiem co ten dystans by tam miał dać skoro on koło jeszcze bardziej wysunie na zewnątrz

Zakładając dystans zyskujesz jedynie to że podczas mycia możesz sobie stanąć na wysuniętym po za obrys auta kole i umyć dach :)


Od nas ze zlotów kolega secio ma w B6 dokładnie o tym rozm felgi i siedzi idealnie i ładniutko

Jeżeli się nie mylę to ma tam opony 235/35/19

Ja mam koła o identycznych parametrach z oponą 255/35/19 ale ja mam inny samochód więc nie ma się co rozpisywać


Ps. szkoda że jak ja miałem B6 to nie miałem wiedzy w tym temacie i człowiek nie miał pojęcia że takie kółka da się do b6 wsadzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ewentualnie dystans 13mm ?

a to niby w jakim celu ?

Wielkie dzięki za odpowiedź,

tak napisałem z tym dystansem :) bo wczesniej dlubałem mazde kombinacje z dystansami zeby kolo weszlo to chleb powszedni :)

Co do odpowiedniego zawiasu to co miałeś na myśli ? generalnie ma to leżeć docelowo na powietrzu - takie jest założenie - na tą chwilę będzie montowany gwint ale jeszcze szukam opinii co wybrać żeby było dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8,5 z ET 35 wygląda tak. 9,5 jest na równo. Dystans nie potrzebny.

słuchaj a masz coś zmieniane w hamulcach ? u mnie niemiec zmieniał tarcze i zaciski i po wymianie klocków z przodu docisk zaczął opierać sie o ramiona felgi i musiałem dokładać dystans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poka foto tych hamulców.

Ja dołożyłem 320/288 i felga 16" 7" et43 nie wchodzi. Z kolei 17" 7,5 et 43 juz wchodzi z luzem pomiedzy ramieniam felgi a zaciskiem. jakieś 4mm.

Moze tez masz zaciski takie jak moje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poka foto tych hamulców.

Ja dołożyłem 320/288 i felga 16" 7" et43 nie wchodzi. Z kolei 17" 7,5 et 43 juz wchodzi z luzem pomiedzy ramieniam felgi a zaciskiem. jakieś 4mm.

Moze tez masz zaciski takie jak moje.

9d927183babf7402med.jpg

tak to wygląda, z tego gdzie ktos mi mowil to zaciski z lucas z s4 czy s6 jakos tak :) (tak jak wspomniałem dopiero zaczynam dłubanie w grupie VAG wieć proszę o wyrozumiałość :) ) generalnie felga 17" o ET 37 (widoczna na zdjęciu) bez dystansu min 10 mm nie pojedzie, a ze dystans z osadzeniem musi mieć podobno min. 13mm to i oto jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarcza ile mm tam siedzi?.

Na zaciskod s4 normalnie 17 7.5 et43 wchodzą. Ty tu masz jakiegos ulepa.

I felga ori to chyba nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz założone zaciski z S4 B5 :)

Co do 4x9,5 z ET35, też myślałem o takich 3SDM, ale lepiej było by z ET40. Tył z ET35 wpasuje się idealnie, przednia felga będzie delikatnie wystawać. Mam 9J z ET33 i już trochę wystaje, ale w normie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiedzy et 33 a 40 jest 7mm różnicy i jeżeli przodjuz wystaje przy et33 to co bedzie przy et40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz założone zaciski z S4 B5 :)

Co do 4x9,5 z ET35, też myślałem o takich 3SDM, ale lepiej było by z ET40. Tył z ET35 wpasuje się idealnie, przednia felga będzie delikatnie wystawać. Mam 9J z ET33 i już trochę wystaje, ale w normie.

znalazłem w kompie małego brief'a

f392c799e8e7f87dmed.jpg

wynika z tego ze to zacisk chyba z S4 jeśli to coś zmienia

aktualnie felgi ktore mam założone na zime to 17 o szerokości 7,5" (widoczne na zdjęciu wcześniej) tak jak wspomniałem mają ET 37 do tego jest założony dystans 13mm szerokość felg to są praktycznie na równi

924dbc0d06c3eec6med.jpg

55fb086a2de052b3med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwab mial felgi 8.5 szerokie et 33 i dystans 5 mm czyli et felgi wyszlo 28.

Swoja droga dystans h&r nie byle co.

zacisk s4 ale b5. To to samo co umnie - 320. Tyle ze u mnie bez kombinacji z felgami i dystansami...

Jak mozesz to poszukaj hebli od s4 ale b6/b7 a te co masz sprzedaj.

Edytowane przez C4NC3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwab mial felgi 8.5 szerokie et 33 i dystans 5 mm czyli et felgi wyszlo 28.

Swoja droga dystans h&r nie byle co.

zacisk s4 ale b5. To to samo co umnie - 320. Tyle ze u mnie bez kombinacji z felgami i dystansami...

Jak mozesz to poszukaj hebli od s4 ale b6/b7 a te co masz sprzedaj.

nie npo niemiec rezał bardzo praktycznie co miesiąc w ASO wszystko wbite w papier w ASO, w szoku byliśmy jak pojechaliśmy oglądać przed zakupem,powiedz mi kolego czy te 19" 3sdm 9,5j z ET 35 można brać i podejdą :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do b5 wchodzi felga 8.5 et 30 to 9.5 et 35 tez powinno wejsc. Niech tylko ktos to potwierdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytałem w innym temacie o felgi tych parametrów i twierdzili, że wchodzą tak, że jest praktycznie idealne spasowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytałem w innym temacie o felgi tych parametrów i twierdzili, że wchodzą tak, że jest praktycznie idealne spasowanie.

i co zamontowałeś :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiedzy et 33 a 40 jest 7mm różnicy i jeżeli przodjuz wystaje przy et33 to co bedzie przy et40

Tylko jeszcze sa różne szerokości felg ET33 i 9J ET40 x 9,5J

Tutaj można sobie obliczać: http://www.felgi.pl/narzedzia-do-felg/kalkulator-et-felgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz czyli rotory 9" et33 wejdą ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...