Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z wymianą jeagera na VDO.


megaviruz

Rekomendowane odpowiedzi

Immo było wyłączone dlatego nie można było zrobić adaptacji kluczyka (error w kanale 21 vag com).

Nie ma problemu czy IMMO OFF czy ON klucze da się dopisać, ale trzeba wykonać dodatkowy myk.

Niektórym na tym forum się wydaje, że jak sami czegoś nie zrobili to już się nie da. :D

To jak już wszystko ogarnąłeś to odpal VCDS i pokaż czy IMMO ID jest takie samo w ECU i liczniku oraz pokaż bloki pomiarowe 022 i 023 z licznika. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to ja nie wiem może i jest na to sposób. Vcds nie posiadam dobrej działającej wersji musiał bym poszukać i ściągnąć. Grunt że wszystko działa tak jak trzeba.


Może ktoś mi jeszcze podpowie jak dorobić drugi pilot. Mianowicie czy potrzebuje do używanego kluczyka nowego transpondera. Jak potrzebuje nowego to czy adaptacja immo będzie przebiegać w ten sam sposób co w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być stary transponder. Adaptację robisz tak samo

Dziś próbowałem dopisać kluczyk kupiony na allegro nie udało się nie wiem dlaczego? Próbowałem dopisać jeden (kupiony na allegro) nie udało się (kontrolka immo mruga szybko) stary dopisuje się bez problemu (kontrola gaśnie). Dodam że kluczyk kupiony z audi a4 b6 ale numery mają identyczne i pilot działa bez zarzutu. Wyjmowałem też pastylkę (wymiana obudowy) może ją źle wsadziłem (odwrotnie)? Proszę o jakieś wskazówki. Może faktycznie trzeba nową pastylkę?

Edytowane przez megaviruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień transponder na nowy. Starego z innego auta nie dopiszesz w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Fazii mówi że da radę więc już sam nie wiem jak to sprawa wygląda z tymi transponderami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro mówisz, że kluczyk z a4 b6 (dla mnie dziwne, że pilot działa skoro w b6 był już moduł komfortu) to pastylke trzeba zmienić


Sprawdź w blokach pomiarowych czy transponder pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie doszyłem jeszcze dlaczego ten transponder nie działa. Postanowiłem kupić nowy. Czy ten z tej aukcji może być http://allegro.pl/oryginal-transponder-crypto-48-id48-vw-audi-skoda-i5525752655.html i co to znaczy że jest prekodowany do danego auta bo sprzedający oferuje prekodowanie czy to mi w ogóle jest potrzebne?

Edytowane przez megaviruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link nie działa. Do swojego auta nie potrzebujesz prekodu transpondera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link nie działa. Do swojego auta nie potrzebujesz prekodu transpondera.

Już naprawiłem link .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...