Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lampy dzielone Depo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam.wiem ze podobny temat już jest,ale ja chciałbym usłyszeć opinie użytkowników.otóż rozmyślam nad kupnem lamp dzielonych wzór s4 Depo.wiem ze większość uważa ze lepiej kupić ori zespolone i wyrezać.a ja zastanawiam się nad takimi.chciałbym się dowiedzieć od osób które maja takie lampy jak one się sprawują?jak długo na nich jeżdżą,jak świecą itp. pozdrawiam

Opublikowano

Dlaczego chcesz zakładać dzielone? Podaj chociaż jeden powód.

Ładne Valeo po lifcie kupisz spokojnie za 300zł. Kupisz cokolwiek to potem i tak będziesz żałował że nie założyłeś ori.

Opublikowano
  • Autor

cięcie błotników,dorabianie wtyczek,nie wiadomo co się kupi z używki

Opublikowano

cięcie błotników,dorabianie wtyczek,nie wiadomo co się kupi z używki

co do depo to nie ma znaczenia dzielone czy zespolone. te i te są średniej jakości. odbłyśniki projektorów marne, problemy z mocowaniem wnętrza lampy( potrafią trząść się środki w skrajnych sytuacjach wogóle się urywają) w nowszych seriach poprawili problemy z parowaniem ( używają nareszcie porządnego kleju) przemyśl dobrze sprawę.

Opublikowano

Ja mam te lampy od 4 lat. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Nic się nie urywa,nie paruja.. Ogóle jestem zadowolony.gdzies od roku mam je przerobione na bixy i jest wogole gites majonez...

Także jeżeli chodzi o moje zdanie to polecam.

Opublikowano
  • Autor

Ja mam te lampy od 4 lat. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Nic się nie urywa,nie paruja.. Ogóle jestem zadowolony.gdzies od roku mam je przerobione na bixy i jest wogole gites majonez...

Także jeżeli chodzi o moje zdanie to polecam.

właśnie o takie opinie mi chodziło.kogoś kto ma takie lampy już jakiś czas.narazie szukam poliftów w dobrej cenie i stanie.brat miał takie depo w passacie b5 i też były ok.jedna tylko lekko parowała ale to po jakimś czasie

Opublikowano

dzielone lampy wyglądają średnio, zwłaszcza w porównaniu z ori liftowymi

jedyny rozsądny wybór to polifty, zrozumiesz jak założysz

jak trafisz na niekumatego sprzedawcę to dostaniesz z anglika za 150-200zł komplet do montażu

Opublikowano
  • Autor

a właśnie jak z tym jest,z anglikami?słyszałem że wystarczy tylko przesłonę przestawić.prawda to?

Opublikowano

Tak, jest dźwigienka do ustawiania przesłony.

Opublikowano

Nie wszystkie mają zależy od lampy. Czasami trzeba wyciągać projektor i przekładać przesłone z anglola na europę.

Opublikowano

A nie jest to tak że lampy z GB nie mają homologacji na EU i pomimo przestawienia przesłony i tak można dowód stracić?

Opublikowano

Jakie są szanse na to że ktoś akurat sprawdzi Ci homologację na lampie w 20 letnim samochodzie jeśli świecą tak jak powinny?

Opublikowano
  • Autor

tak jak i zenony w zwykłych lampach a dużo ludzi na tym jeżdzi


Nie wszystkie mają zależy od lampy. Czasami trzeba wyciągać projektor i przekładać przesłone z anglola na europę.

a jak to sprawdzić?widać coś jak otworze się dekielek?

Opublikowano

jak zdejmiesz dekiel za projektorem to wszystko widac.

klosze w valeo b5 po lifcie były uniwersalne do halogenowych, xenonowych , angoli i europejskich. wiec sa homologacje.

jedynie lampy usa miały inne klosze i na nich brak europejskich homoogacji.

ametykanie mają pop.... prawo jesli chodzi o lampy. u nich nie moze nić byc automatycznie regulowane w lampie.

tak jak i zenony w zwykłych lampach a dużo ludzi na tym jeżdzi


Nie wszystkie mają zależy od lampy. Czasami trzeba wyciągać projektor i przekładać przesłone z anglola na europę.

a jak to sprawdzić?widać coś jak otworze się dekielek?

Opublikowano

widać dźwignię przy soczewce

jaką homologację, mam lampy zdjęte z anglika a na kloszu wybite E9, na jednej nawet strzałki obustronne

Opublikowano
  • Autor

temat do zamknięcia.kupiłem ori valeo używki.co prawda do polerki klosze ale za to tanio

Opublikowano

z ciekawości za wiela je wyrwałeś ?

Opublikowano
  • Autor

180zł z przesyłką.jedną już dzisiaj spolerowałem.wyszło nieźle.a i jeden uchwyt górny był urwany ale właśnie się klei

Opublikowano

to teraz do gwertego na przeróbkę bix-a :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no nie wiem.trochę spory koszt.muszę zobaczyć jak to będzie świeciło.tylko trochę się z tym zejdzie bo nie chcę mi się teraz ich zakładać bo pogoda słaba a nie mam garażu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.