Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[a4 b5 AJM] siwa dama by Piotras


PiotrasPoznań

Rekomendowane odpowiedzi

Miało być że fura wygląda zacnie [emoji6]

Ja na Junikowie garaż mam na Marcelinskiej, trzeba się na jakiegoś spota kiedyś umówić.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

zróbmy moze grupe na fb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały up bo coś cicho :D
Z autem nic się nie dzieje póki co, odzywa się jedynie prawy przegub który znowu będzie trzeba wymienić...
Wywaliłem z przodu znaczek s-line (zaczął mnie wkurzać). Miałem problem z radiem, wywalał mi błąd związany z kamerką cofania "Screen image may appear reversed" ale za pomocą neta udało się szybko skasować.
Fotki jeszcze gdzie leżał znaczek sline. Przed zimą muszę pójść w górę i zajrzeć co tam przytarłem od dołu, czasami spowalniacze irytują - raz podczas powrotu z wakacji zostawiłem na krawężniku dokładkę i puścił mi zaczem zderzaka z prawej strony :kwasny:

Na następny sezon chce odłożyć na audio żeby trochę lepiej grało. A tak to zostaje do zimy bez zmian

3128rib.jpg

Edytowane przez PiotrasPoznań
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo:hi:

Ostatnio nic się nie działo pomijając fakt, że auto poszło do góry i wsadziłem zimowe 15':decayed:
ale że sezon idzie więc: 
-bix
-spryski 
-dokładka cupra 



Muszę się zastanowić co dalej robić, w planach było jakieś lepsze audio ale może zainwestuje w jakąś powłokę na lakier. 
A tak to leje i jeżdżę póki co. Mocy brakuje !!!  

55.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem z mocą zawsze można załatwić robiąc program lub dając dodatkowo turbo z awx

Spryski kupiles ten nowy zestaw??

bixa sam robiłeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2017 o 10:14, sebidi napisał:

problem z mocą zawsze można załatwić robiąc program lub dając dodatkowo turbo z awx

Spryski kupiles ten nowy zestaw??

bixa sam robiłeś??

Spryski kupiłem od pana Tomka/Tadka czy jakoś tak - nie pamiętam :decayed:

bix kupiony pomalowany na czarno ale nie widzi mi się :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2016 o 10:23, michu93 napisał:

ładnie wygląda, ja tym silnikiem nie umiem zejść poniżej 6l :P

Zaskoczę Cię, Michu...

lato 2014... zatankowany do odbicia... Warszawa - Góry Sowie... w trasie 120-150km/h i na miejscu wycieczkowa jazda po krętych wzniesieniach itp. do pustego... i tankowanie w Nowej Rudej na Optimie.

Moje oczy szeroko się otworzyły, jak policzyłem 5.9/100 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś mogę Ci sprzedać awxa, bo leży. Przewiozę Cię jak chcesz ajmem z awx + program :decayed: Czarny bix do srebrnego jak dla mnie leży zawsze spoko 

Edytowane przez enczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2016 o 20:26, jacca90 napisał:

Oklejanie porzadna folia to koszt malowania calego auta :) dla mnie folia nieoplacalna

A w życiu panie kolego :tongue4: Około 1500zł to materiały plus robota która nie wyniesie więcej niż 1000zł. Suma sumarum 2000-2500zł. Lakierowanie auta do koszt 4,5-5k albo i troche lepiej w zależności od tego czy zostawiamy ten sam kolor.

Dach 500-600, Maska 500-600, Blotniki przednie/tylne 300-350, zderzaki 350, sztuka drzwi 300zł, klapa 300-350zł do tego montaż demontaż i wychodzi fajna sumka i to są takie ceny raczej ze średniego pułapu w większych miastach potrafią dużo więcej skasować za element.

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, uszol napisał:

A w życiu panie kolego :tongue4: Około 1500zł to materiały plus robota która nie wyniesie więcej niż 1000zł. Suma sumarum 2000-2500zł. Lakierowanie auta do koszt 4,5-5k albo i troche lepiej w zależności od tego czy zostawiamy ten sam kolor.

Dach 500-600, Maska 500-600, Blotniki przednie/tylne 300-350, zderzaki 350, sztuka drzwi 300zł, klapa 300-350zł do tego montaż demontaż i wychodzi fajna sumka i to są takie ceny raczej ze średniego pułapu w większych miastach potrafią dużo więcej skasować za element.

Sporo u mnie od elementu 300zl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle kosztuje lakierowanie moi drodzy, za blotnik moze i biora 300zl ale maska i dach to elementy o wiele wiekszej powierzchni i nikt wam za 300zl dachu nie pomaluje, no chyba że jaki janusz lakiernictwa ;) Lakierowałem błotniki, zderzaki, maske i tylną cwiare więc ceny nie są wyssane z palca.

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, uszol napisał:

Tyle kosztuje lakierowanie moi drodzy, za blotnik moze i biora 300zl ale maska i dach to elementy o wiele wiekszej powierzchni i nikt wam za 300zl dachu nie pomaluje, no chyba że jaki janusz lakiernictwa ;) Lakierowałem błotniki, zderzaki, maske i tylną cwiare więc ceny nie są wyssane z palca.

Święte słowa. Mi za lakierowanie golfa3 policzyli 4k.  300zł za ogarniętego lakiernika co zna się na robocie to jak najbardziej normalna stawka.  Co do maski i dachu to wiadomo że cena będzie większa, raz że powierzchnia wieksza (wincyj lakieruf) a dwa że trzeba lakier dobrze na takiej powierzchni położyć żeby cieni nie było widać, a bez odpowiednich umiejętności i sprzętu to raczej ciężka sprawa.
Jak ktos mi mówi że 250-300zl za element to dużo to odrazu mi się śmiać chce.  Janusze w grażu lakierują za 150 a potem zdziwienie że przy odbiorze syfy powklejane, albo jakiś paproch utopiony w lakierze bo artysta malarz nie słyszał o czymś takim jak ściereczka antystatyczna.
Albo akcja że po zimie progi na nowo do lakierowania bo rdza wychodzi.
Niestety kto żydzi płaci dwa razy

Edytowane przez Brzeziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie już spokojnie bo nic nie będę póki co malować czy nakładać folię. 

Co do frontu to generalnie nie jest źle, nie ma tragedii ale to nie poszło zgodnie z moją wizją, bixa trzeba jeszcze wyregulować :D
enczu czarne najlepiej siedzą na czarnym :decayed:
Co do spalania to tu wyjazd w góry, bagaż i 3 osoby w budzie, średnia prędkość 100km/h i po obliczeniu wyszło 4.9 i jest to dla mnie normalne spalanie, nie wiem jak innym w tym silniku może brać przy takiej prędkości 6+ litrów jak ja max 7 w mieście spalę:decayed:

Póki co nie wrzucam innego turbo, jak coś zacznę dłubać w silniku to z większym rozmachem i zacznę od samego sprawdzenia motoru. 

Z nowości to wymieniłem akumulator bo stara poczciwa varta produkowana jeszcze w DE posłużyła 7 albo więcej lat ;) wpadł nowy Duracell 
W sobotę muszę zajrzeć z wujasem lewe tylne koło bo albo tarcza mi bije albo coś mam z zaciskiem, cylinderkiem itd bo raz że ostatnio cieknie mi z tej strony to dwa zapala mi się od czasu do czasu kontrolka hamulca i wtedy coś strasznie stuka. 

Pogoda jest więc trzeba grzebać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dniem dzisiejszym wymienione: 
- uszczelka pod pokrywą, oringi 
- przeguby
- zestaw naprawczy zacisk tył
- pasek alternatora
- pasek klimatyzacji 
- klocki przód 
- przewody hamulcowe 

Zamówione: 
-turbo po regeneracji (wpadnie do mojej wersji, myślałem o większym ale szybka analiza skoro i tak rwie mi laki z 2 biegu to nie ma sensu zwłaszcza na skrzyni 5 i napędem bez Q :( )

Edytowane przez PiotrasPoznań
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dniem dzisiejszym wymienione: 
- uszczelka pod pokrywą
- przeguby
- zestaw naprawczy zacisk tył
- pasek alternatora
- pasek klimatyzacji 
- klocki przód 
- przewody hamulcowe 

Zamówione: 
-turbo po regeneracji (wpadnie do mojej wersji, myślałem o większym ale szybka analiza skoro i tak rwie mi laki z 2 biegu to nie ma sensu zwłaszcza na skrzyni 5 i napędem bez Q [emoji20] )

przejedziesz się pomodzonym delikatnie 1.9 i zmienisz zdanie szybciutko [emoji16]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...