Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[a4 b5 AJM] siwa dama by Piotras

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imbusem sprawdz kontry jak kolega napisal.

Opublikowano
  • Autor

Luzowałem, dałem ciśnieniem żeby co mogło odleciało z tych nagwintowanych prowadnic, następnie Wd40 i przód zleciał elegancko a tył nie chciał.. Dokupię smar miedziany i wezmę się za to sobotę.

Opublikowano

dziwne taki swiezy gwint nie powinien sie zapiec :mellow: zaloz na klucz jakas dluga rurke zebys jak najdluzszy klucz mial i moze to pomoze

Opublikowano

zalej czerwona naftą i zostaw na pare godzin wd tak nie spenetruje jak nafta

Opublikowano
  • Autor

Dałem radę dziś ogarnąć temat więc dzięki panowie za pomoc :wink:

21dj4u8.jpg
20ayz3l.jpg
2uzqecm.jpg
21cs8c7.jpg

Tak to wygląda i w tym sezonie chyba nic się nie zmieni, może coś typu końcówki, mieszek i gałka zmiany biegów, mały dystans na tył i tyle.
Przyszły sezon chcę zacząć od audio a później będziemy myśleć :wink:
Auto niczym się nie wyróżnia ale zmiana przez ten rok kiedy jest ze mną chyba widoczna.
Do zobaczenia na drodze panowie :P

Edytowane przez PiotrasPoznań

Opublikowano

Fajny Projekt kolego:) i autko tez wyglada lepiej jak zeszłes niżej:) ale tego s-line bym wyrzucił:) nie było b5 w s-line

Opublikowano

Napisz mi coś więcej o tym 2din, co upchnąłeś, ta zaślepka dookoła to taka zwykła z allegro?

Opublikowano
  • Autor

Napisz mi coś więcej o tym 2din, co upchnąłeś, ta zaślepka dookoła to taka zwykła z allegro?

Kupiłem razem z ramką p&p do tego przejściówkę i w zasadzie tyle, na allegro też była kiedyś.

Jeśli chodzi o radio to działa jak należy, nie wiesza się, szybko odpala, brakuje mu możliwości wgrania zdjęcia na tapetę czy coś.. no i czeka na inne głośniki bo oryginały nie dają rady jak chce się podkręcić vol :)

Opublikowano

Ładna srebrzanka :D

Opublikowano

Napisz mi coś więcej o tym 2din, co upchnąłeś, ta zaślepka dookoła to taka zwykła z allegro?

Ta ramka to skandal spasowana ladnie ale z ta cena to poszaleli http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6099943003

Trzeba tylko ta poprzeczke w srodku wywalic i pasuje

Opublikowano
  • Autor

cena rozwala, ja miałem w zestawie

edit:
jeszcze jakaś taka fotka
246j4hu.jpg

Edytowane przez PiotrasPoznań

Opublikowano

a jakiej marki to radio? chinczyk jakiś? jak nie możesz tapety ustawić, to zgaduję, że nie na androidzie?

Opublikowano
  • Autor

a jakiej marki to radio? chinczyk jakiś? jak nie możesz tapety ustawić, to zgaduję, że nie na androidzie?

Chodzi na androidzie, model to avh 170dvd spod skrzydeł pioneera. Gra ładnie ale odsłuch nie ten więc nie ma jak do końca ocenić.

Opublikowano

W porównaniu do kozy, która widziałem jak u Ciebie byłem to niebo, a ziemia :D Felgi od razu zaczęły lepiej wyglądać niż z tą japą na całą pięść. Chyba jednak posłuchałeś bose'a i stwierdziłeś, że rzeczywiście lepiej w normalne audio zainwestować ;)

Muszę pilnować tematu i kiedyś obczaić jak w realu wygląda to radyjko i jak działa, teraz Ty się pochwalisz :D

Edytowane przez enczu

Opublikowano
  • Autor

W porównaniu do kozy, która widziałem jak u Ciebie byłem to niebo, a ziemia :D Felgi od razu zaczęły lepiej wyglądać niż z tą japą na całą pięść. Chyba jednak posłuchałeś bose'a i stwierdziłeś, że rzeczywiście lepiej w normalne audio zainwestować ;)

Muszę pilnować tematu i kiedyś obczaić jak w realu wygląda to radyjko i jak działa, teraz Ty się pochwalisz :D

Jak wymienię odsłuch..może Bose a może coś nowego zobaczymy jak to sobie ułożę i przez zimę zbieram graty :) Chociaż też nie mam co narzekać bo gra dosyć czysto i przejrzyście, problem pojawia się przy głośniejszym słuchaniu ale wiem - to nie to.

Mini spota zawsze można zrobić :)

Opublikowano

W porównaniu do kozy, która widziałem jak u Ciebie byłem to niebo, a ziemia :D Felgi od razu zaczęły lepiej wyglądać niż z tą japą na całą pięść. Chyba jednak posłuchałeś bose'a i stwierdziłeś, że rzeczywiście lepiej w normalne audio zainwestować ;)

Muszę pilnować tematu i kiedyś obczaić jak w realu wygląda to radyjko i jak działa, teraz Ty się pochwalisz :D

Jak wymienię odsłuch..może Bose a może coś nowego zobaczymy jak to sobie ułożę i przez zimę zbieram graty :) Chociaż też nie mam co narzekać bo gra dosyć czysto i przejrzyście, problem pojawia się przy głośniejszym słuchaniu ale wiem - to nie to.

Mini spota zawsze można zrobić :)

Widziałeś, że bose tak samo gubi bas przy większej głośności. Wpadnij kiedyś w czwartek koło makro na al. solidarności koło 19 :)

Opublikowano

Fura wygląda zacznie[emoji106] , Piotrek gdzie mieszkasz w Poznaniu bo widziałem na jednej focie parking przy os. Kopernika.[emoji6]

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ładna sztuka - powodzenia w modach :kox:

Opublikowano
  • Autor

Fura wygląda zacznie[emoji106] , Piotrek gdzie mieszkasz w Poznaniu bo widziałem na jednej focie parking przy os. Kopernika.[emoji6]

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Różnie, raz centrum miasta (Garbary) raz Grunwald (Marcelińska,Swoboda).

A na os. Kopernika to mam dobrego kumpla i domową siłownię ;)

Opublikowano

Miało być że fura wygląda zacnie [emoji6]

Ja na Junikowie garaż mam na Marcelinskiej, trzeba się na jakiegoś spota kiedyś umówić.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.