Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zapraszam na strzalika 30.01.2015

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zbiera się stała ekipa abstynentów

:kox:

Ty to masz podwójnie przej............. raz Strzelik dwa pępkowe

Opublikowano

Piszę się

Kędzior zgarniecie mnie? Chyba że dasz Ewce pić [emoji14]

;)

Niech Ci to Bóg w dzieciach wynagrodzi :decayed:

Opublikowano

udaje mi się utrzymać abstynencję w tygodniu ale dziś trochę potrenuje

pod strzalika - co by nie rzygac :grin:

Stock Black

Opublikowano

Mi dzisiaj się przypomniało że właśnie w sobote za tydzień idę do knajpy na 50te urodziny cioci wiec w tym wypadku muszę odpuścić:/

Opublikowano

Mi dzisiaj się przypomniało że właśnie w sobote za tydzień idę do knajpy na 50te urodziny cioci wiec w tym wypadku muszę odpuścić:/

też bym wybrał Abrahama ciotki niż z tą żulerką siedzieć ale akurat mam wolny wieczór więc idę

Opublikowano
  • Autor

Mi dzisiaj się przypomniało że właśnie w sobote za tydzień idę do knajpy na 50te urodziny cioci wiec w tym wypadku muszę odpuścić:/

też bym wybrał Abrahama ciotki niż z tą żulerką siedzieć ale akurat mam wolny wieczór więc idę

ya yhymm

Mi dzisiaj się przypomniało że właśnie w sobote za tydzień idę do knajpy na 50te urodziny cioci wiec w tym wypadku muszę odpuścić:/

jeszcze Cię nie skreślam z listy, bo różnie może być

Opublikowano

Mi dzisiaj się przypomniało że właśnie w sobote za tydzień idę do knajpy na 50te urodziny cioci wiec w tym wypadku muszę odpuścić:/

też bym wybrał Abrahama ciotki niż z tą żulerką siedzieć ale akurat mam wolny wieczór więc idę

odezwał się abstynent

Opublikowano

A co z uchem?

Opublikowano

Ja mam drugie zmiany więc odpadam... siła wyższa... :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

Mi dzisiaj się przypomniało że właśnie w sobote za tydzień idę do knajpy na 50te urodziny cioci wiec w tym wypadku muszę odpuścić:/

też bym wybrał Abrahama ciotki niż z tą żulerką siedzieć ale akurat mam wolny wieczór więc idę

odezwał się abstynent

chyba się nie zrozumieliśmy - na Abrahamie też się wali w palnik :grin:

1. Miszka - stawia pierwszą i ostatnią flache

OK pierwszą walnę sam na chaci przed strzalikiem, a ostatniej pewnie nie dotrwam więc się jakoś z tego wymiksuję :grin:

Opublikowano

A co z uchem?

nie wie jak i kiedy zjedzie,

niemcy d*py dają na budowach i ciągle obsuwy czasowe z rozładunkami :facepalm:

ALE jak będę to będziemy :wink:

Opublikowano

Powiedzcie jak dojechać do tej knajpy,gdzie zaparkować?

Opublikowano
  • Autor

Powiedzcie jak dojechać do tej knajpy,gdzie zaparkować?

na ul.Grażyńskiego ( zaznaczyłem na czerwowo)

Beztytulu_seperex.png

Opublikowano

Powiedzcie jak dojechać do tej knajpy,gdzie zaparkować?

na ul.Grażyńskiego ( zaznaczyłem na czerwowo)

Beztytulu_seperex.png

Dzięki Stanley jakoś dojadę

Opublikowano

to już jutro - i zaś będzie :friends::drinks::drunk::nabijasie::lol1::laughing2::laugh::drunk::yes2::oklasky::sarcastic::drunk::sesese::travolta::drunk: a potem w domu :stop::bicz:

Opublikowano

12631390_1684346098475638_80883519002509

niedziela :grin:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

miszkapng_sepshwp.png

Opublikowano

melduję się dziś na 17 jadę do ziomka więc może być tak, że jak przyjdziecie to ja wyję :grin:

Opublikowano
  • Autor

melduję się dziś na 17 jadę do ziomka więc może być tak, że jak przyjdziecie to ja wyję :grin:

yebany :grin:

Opublikowano

Chciałem wpaść, ale nie mam transportu.... :facepalm::doh:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.