Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kratki grilla Chrom jak w filmiku


Ralen

Rekomendowane odpowiedzi



Czy ktoś orientuje się skąd wytrzasnąć takie wspaniałe grile ? gość ma wszystkie kratki w chromie, dokładnie tak, jakbym w przyszłości chciał widzieć swoje A4 :D ^^

mam na myśli:

-Grill Górny
-Grill Dolny

-Kratka lewego halogenu
-Kratka prawego halogenu.

Te światełka oczywiście pomijam bo wieś..

Edytowane przez Ralen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem grill dolny i górny na allegro, są to po prostu poprzyklejane chromowane listwy na grill i resztę. Kratek nie mogłem znaleźć więc kupiłem taką listwę samoprzylepna i sam to zrobiłem
Tak to wyszło
544ac75769dff022med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj jakieś numerki aukcji albo firmę która ma takie grille bo nie mogę znaleźć. Będę wymieniał grille bo uderzyłem psa i połamane. :(


Ile cie to kosztowało?

I jak wygląda tego wytrzymałość?

Edytowane przez Ralen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze jak mijam po drodze takie wychromowane autka :facepalm: to banan nie schodzi mi z twarzy :grin:

w szczególności takie cuda a4_b6_grill-show_2_zpspniuyrcx.jpg

Sąsiad kiedyś "tjunował" :whip2: swojego passata b5 na "FL" :pleasantry: potem płacz jak trzeba było "chrom" zrywać bo po zimie i wizytach na szczotach był cały matowy.

Edytowane przez xMarcin95x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady ten chrom pas w rejestracji wygląda jak wieś ale same kratki na kolorze lx7z będą wyglądać ładnie :) lusterek nie będę chromowal bo słabo to będzie wyglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady ten chrom pas w rejestracji wygląda jak wieś ale same kratki na kolorze lx7z będą wyglądać ładnie :) lusterek nie będę chromowal bo słabo to będzie wyglądać :)

hm, ważne żeby tobie się podobało ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienię grile to wrzucę tu jakaś fotkę do oceny. :) zobaczymy jak to wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za Marcinem

z daleka od chromu a w szczególności takich dokładek

u nas wszystko robimy na czarno. takie sie nam podoba choc zwolenników chromu też nie brakuje.

ale to w większości na vw.

przemysł te błyskotki

Edytowane przez lysy-wr400
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grille i tak mam do wymiany bo uderzyłem psa jakiś czas temu wiec i tak musze wymienić. Listewki to 60zl plus godzina roboty. Wiele nie stracę :)

Hej, wszystkie części skompletowane, w dniu wczorajszym udało mi się wrzucić na auto, a oto efekt końcowy:
56230496161743393896.jpg

Osobiście myślę że całkiem fajnie wygląda w tym kolorze auta, lepiej niż na srebrnym bo tam się zlewa, a ten drugi obrazek pozostawię bez komentarza :D

Muszę dokupić jeszcze tylko zaślepkę zderzaka na hak i zrobić obtarcie po lewej stronie foto (prawa strona zderzaka) po nieszczęśnej kolizji z Psem :(

Opinie oczywiście mile widziane, na pewno znajdą się przeciwnicy, ale mi się podoba :)

Edytowane przez Ralen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...