Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Przy uruchamianiu zapala się wykrzyknik 3 razy i 3 razy pika dźwiek


Gość xxxxx

Rekomendowane odpowiedzi

A po co na VAGa ... podmień lub sprawdź akku (ładowanie też przydało by się sprawdzić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co na VAGa ... podmień lub sprawdź akku (ładowanie też przydało by się sprawdzić)

Popieram,też szykowałem się na zmianę akku,ale po podmiance okazało się,że akku mam ok! :good:

W moim przypadku to rozrusznik do przeglądu.Dzięki poradom z forum parę stówek w kieszeni :notworthy:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w ogole to jakie kontrolki powinny sie swiecic przed rozruchem silnika? :blink: licznik bez fis

ładowanie, olej (czerwone) a te powinny zgasnąć zaraz po przekręceniu kluczyka grzanie świec. immo, poduchy

coś pominełem/dodałem? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładowanie, olej (czerwone) a te powinny zgasnąć zaraz po przekręceniu kluczyka

hmmm to niedobrze, bo mi migaja cały czas... myslałem ze to normalne, bo od 'nowosci' migaja. Dodatkowo jeszcze (!) i cały czas swieci sie kontrolna od paliwa, jak odpale auto to gasnie :blink: na vagu wykarze dlaczego tak mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Miałem podobny problem jak w temacie.

Po wymianie akumulatora problem znikł. :>

100% akumulator do wymiany.

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od początku śledzę ten wątek ,ponieważ i u mnie występuje ten problem podczas uruchamiania auta po dłuższym postoju. Większość pisze ,że na 100% aku do wymiany ,ale czy słaby aku dałby radę odpalić diesla przy ponad -20st C ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki kontrolka oleju nie zapala się po włączeniu zapłonu. Po tym jak zgasną te co maja zgasnąć pozostaje tylko czerwona od ładowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od początku śledzę ten wątek ,ponieważ i u mnie występuje ten problem podczas uruchamiania auta po dłuższym postoju. Większość pisze ,że na 100% aku do wymiany ,ale czy słaby aku dałby radę odpalić diesla przy ponad -20st C ?

Pozdrawiam.

Mi też przy -18 stopniach odpalał ale ledwo co i musiałem kręcić kilka razy. Po kilku dniach jak pojechałem sprawdzić akumulator to facet się zdziwił że w ogóle dzisiaj odpaliłem ( a było już tylko -5 stopni).

Akumulator miałem oryginalny od nowości. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz bezpieczniki umnie bylo to samo i byl walniety bezpiecznik

coś bliżej, który?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba ten silnik jest nie zapalony bo wskazówka obrotomierza jest chyba na zero za bardzo nie widać. ale według mnie tak jest że jest tylko na zapłonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba ten silnik jest nie zapalony bo wskazówka obrotomierza jest chyba na zero za bardzo nie widać. ale według mnie tak jest że jest tylko na zapłonie

oczywiście ze tylko na zapłonie, nie chce mi się isc do auta ale chyba powinna sie jeszcze na poczatku po przekreceniu zapłonu zapalic lampka abs i immo i po chwili zniknac. Tu moze kolega nie robił fotki od razu po przekreceniu tylko po chwili i stad tak a nie inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie że na zapłonie nie doczytałem do końca sorry.

a z abs i immo oraz poduszki ale to było robione z opóźnieniem. A co do pojawienia się tego akumulatorka po odpaleniu samochodu to mogą to być szczotki ewentualnie regulator napięcia lub dioda w alternatorze nic innego mi nie przychodzi do łba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...