Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziwna praca silnika ,Pluje czymś z rur wydechowych.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim! :)

Pytanie dotyczy dziwnej pracy silnika w mojej Audi B6 1.8t.

Po odpaleniu przez jakiś czas silnik pracuje normalnie ale po upływie około 5 minut obroty zaczynają falowac <widać na załączonym filmiku>po zgaszeniu i ponownym uruchomieniu nie chce odpalić bez dodania gazu..zauważyłem jeszcze,że pluje czymś z rur wydechowych <widać na załączonych zdjęciach>http://www.fotosik.pl/zdjecie/1edf4315c83af1d7http://www.fotosik.pl/zdjecie/3d58193ca291b595 RĘCE CYCKI OPADAJĄ! W przeciągu ostatniego miesiąca wymieniłem

Świece zapłonowe

Filtr powietrza, paliwa,oleju

Rozrząd kpl

Katalizator na zamiennik od Pana Gruchota bo mój był zawalony i check razil przez sondy lambda dlatego też zostały wyłączone programowo w specjalnym serwisie we Wrocławiu..

Baaaardzo będę wdzięczny za wszelkie informacje podpowiedzi i sugestie!

POZDRAWIAM!

Nikt nic nie wie?:(((

Opublikowano

obie sondy wylaczyles ???

Opublikowano

Mi to wygląda że pluje nieprzepalonym paliwem i go zalewa dlatego jest problem z odpaleniem jest LPG ?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Cześć :) tak obie są wyłączone

Mi to wygląda że pluje nieprzepalonym paliwem i go zalewa dlatego jest problem z odpaleniem jest LPG ?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Cześć. nie ma LPG, ale w przyszłym tygodniu planuje założyć
Opublikowano

A jak odbywa się regulacja mieszanki bez pierwszej sondy ???

Opublikowano
  • Autor

Tego to ja nie wiem, mechanik wysłał mnie na wyłączenie sond po wymianie kata i odkryciu ze sondy są wadliwe; (

Opublikowano

Ja mialem podobne objawy od czujnika g28 ,vag to pokaze

Opublikowano

Zgodzę się ze druga sonde można wyłączyć ale pierwsza jest niezbędna do regulacji prawidlowego skladu mieszanki paliwowo-powietrznej. A uszkodzoną sondę się wymienia na nową. Zmień mechanika.

Opublikowano

Pierwsza sondę wyłączyli serio??? Przecież pierwsza mieszanka steruje .nie wierzę w to co czytam.myślałem ze juz mnie nic nie zaskoczy,tomek ma rację jest to paliwo . Bez włączenia sondy będzie tak cały czas co za parodia,na bank nic innego nie steruje mieszanka bo by tematu nie bylo.

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

Mechanicy nie przestają zaskakiwać :D dobrze, że nie kazał świec wykręcić i zaślepić xD

Edytowane przez marasekm

Opublikowano
  • Autor

Zgodzę się ze druga sonde można wyłączyć ale pierwsza jest niezbędna do regulacji prawidlowego skladu mieszanki paliwowo-powietrznej. A uszkodzoną sondę się wymienia na nową. Zmień mechanika.

wyłączona została druga sonda i nic więcej z tego co się dowiedziałem :) ehh
Opublikowano

No to zmienia postać rzeczy. Vag i daj jakie błędy są.

Opublikowano
  • Autor

No to zmienia postać rzeczy. Vag i daj jakie błędy są.

Gdzieś konkretnie sprawdzić? Bo błędów silnika mi nie pokazuje żadnych

Opublikowano

oo to zonk. ciekawe co wyłączył tuner oprócz sondy, może wszystkie dtc i dlatego nie ma błędów. Ale to tylko moje dywagacje.

Opublikowano
  • Autor

oo to zonk. ciekawe co wyłączył tuner oprócz sondy, może wszystkie dtc i dlatego nie ma błędów. Ale to tylko moje dywagacje.

Tzn??
Opublikowano

mógł wyłączyć wszystkie błędy ale tego nie wiem.

Opublikowano
  • Autor

Słuchajcie. A od czego jest ten wężyk? Ewidentnie widać, że jest dziurawy. może przez to nie równo pracuje? http://www.fotosik.pl/zdjecie/12525ed510f7a432

Opublikowano

wszelkie nieszczelności w dolocie skutkują nierówna pracą silnika. Trzeba uszczelnić koniecznie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No to zmienia postać rzeczy. Vag i daj jakie błędy są.

17524 Podgrzewana sonda lambda strona 1 - przerwa grzejnika
brak osprzętu / nie związany ze sprzętem
17526 Podgrzewana sonda lambda 2 strona 1 - przerwa grzejnika
brak osprzętu / nie związany ze sprzętem
17522 Regulacja lambda strona2 - podgrzewanie za wysokie
brak osprzętu / nie związany ze sprzętem
17511 Nie znany kod błędu
brak osprzętu / nie związany ze sprzętem
16684 Losowe wypadanie zapłonu
brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY
16685 Brak zapłonu cylinder 1
brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY
16688 Brak zapłonu cylinder 4
brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY
16686 Brak zapłonu cylinder 2
brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY
17658 Czujnik poziomu paliwa - sygnał za mały
brak osprzętu / nie związany ze sprzętem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.