Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomeks80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. tomeks80 odpowiedział(a) na Bknz temat w 1.8T
    Gniezno wtrysku do wymiany lub sam oring na wtrysku koszt niewielki Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  2. A ja auto rozbite nie pomoże mu mycie. Lałeś wysokiej klasy oleje syntetyczne(nie wnikając w to czy full. czy HC) więc różnica to "grubość włosa". Na zimnym zimą jak chcesz różnicę to zlej 50w40 i wlej 10w40 przy -20*C. A potem znowu je zamień. Szkoda, że tak rzadkie obecnie są wskaźniki ciśnienia oleju wskazówkowe(jak w MB było, czy dawniej w Audi), a już z kapilarą, mechaniczne to niestety relikt... Od razu było widać jak inaczej silnik nabija na syntetyku, a jak na mineralu czy "połówce". I dalej idąc pozornie "rzadki"(częsty pseudoargument nadmiernego rozrzedzenia) syntetyk po porządnym nagrzaniu silnika daje...wyższe ciśnienie olejowe. Bo on jest wciąż olejem mówiąc w uproszczeniu, a mineral, czy pół jest już wodnistymi szczynami. I teraz mamy obraz smarowania turbiny jak np. damy w palnik przy upałach, gdy silnik co chwila wentylami wyje, bo duchota jak cholera. Jak pisałem -co kto lubi. Masz rację że syntetyki od mineralnych są lepsze ale ja mówię że różnica między firmą oleju a nie klasą lepkości jaką ja lałem jest żadna Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  3. Ja w swoim lałem motul, Shell teraz valvoline wszystkie 5w40 i nie zauważyłem żadnej różnicy czy na zimnym silniku czy ciepłym jak silnik jest zużyty to żaden olej nawet ten najdroższy nie pomoże Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka Najlepiej będzie jak zdejmiesz pokrywę zaworów i sprawdź w jakim stanie jest łańcuch a dokładnie Luz i koła zębate na wałkach i sam napinacz jak da się ręką wcisnąć to do wymiany a i obejrzyj pokrywę czy nie ocierał o nią łańcuch Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  4. tomeks80 odpowiedział(a) na SzybkiStasiu temat w 1.8T
    Też chciałbym wiedzieć jak ta kontrolkę min Oil wyłączyć w kompie Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  5. tomeks80 odpowiedział(a) na Labedz temat w 1.8T
    Ja jeździłem 2 mc na przestawionym o ząbek i nie miałem błędów auto normalnie jeździło tylko w bloku 93 było - 8 po przestawieniu o ząb był +3 Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  6. tomeks80 odpowiedział(a) na Labedz temat w 1.8T
    Przed odczytanie bloku 93 skasuj błędy nawet jak ich nie ma powinno być tam norma to od -3 dz +6 przestawienie o jeden ząbek to ok 11 ° ale błędów nie powinno być Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  7. Sądzisz, że u mnie http://www.4shared.com/music/iFmktm5Dce/Napinacz_BFB.html to kwestia ślizgu? Czy może napinacz nie jest wystarczająco napięty ze względu na niższe ciśnienie oleju (zakładam, że mam niższe bo smok jeszcze nie był czyszczony). Może być wytarty + lekko rozciągnięty łańcuch najlepiej ściągać pokrywę zaworów i ocenić bo na słuch może być wiele rzeczy np. Hydropopychacze,słabe ciśnienie oleju,zatkane Sitko smoka i napinacza Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka Ja mam filtr filtron i jest dobrze Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  8. Jak ślizg napinacza jest wytarty to łańcuch słychać nie stukanie tylko głośny szum Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  9. https://youtu.be/niegsccOdPE mój tak pracuje Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  10. Dopiero jak całkiem cewka padnie to wywali check Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  11. Cewki zapłonowe sprawdź najlepiej podmienić na inne nowe lub sprawne używane i zrobić próbę Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  12. Ja mam i jestem zadowolony przez 2 lata jazdy tylko1 cewka padła kupiłem używkę za 30 zł i uszczelka pod napinaczem koszt naprawy 25 zł i tyle jak na 2 lata użytkowania to grosze. Mi pali od 7-10l na 100 km.PB Gaz dobrze znosi w Audi nie mam ale kiedyś w passacie 1.8t Awt miałem i byłem zadowolony Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  13. Jak napinacz ok to warto ciśnienie oleju sprawdzić i hydro popychacze Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  14. Ok dzięki będę się martwić jak na ciepłym silniku będzie słychać Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  15. Silnik zimny auto stało kilka dni Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.