Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 Niebieski Avant by Dominik :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od niedawna jestem posiadaczem A4 B7 2.0 TDI 140 KM [bLB] wcześniej był Opel signum 1.9cdti 150KM ale do rzeczy samochód ma przejechane 256000 Km więc przebieg remontów z wyposażenia to typowy golas na jasnym wnętrzu powoli będę zaczynał uzupełniać braki w wyposażeniu . Planów oraz co do modyfikacji mam sporo aktualnie w co udało mi się wyposażyć audiczke to radyjko oraz przednia dokładka od ABT. Zdjęcia wnętrza uzupełnię niebawem.
Plany i modyfikacje :
-Przyciemnienie przednich szyb
-Listwy drzwi S-line

-Daszek S-line
-Tylny dyfuzor S-line (polakierowany czeka na montaż)
- Siedzenia S-line ( chcę welurowe z jasnymi ciężko więc raczej od A6 C6 będą)
- Obniżenie zawieszenia
-W miarę możliwości dokładanie pakietu światło

-Przyciemnienie kierunków bocznych oraz lamp
-Radio DVD-Jest
-Podłokietnik- Jest
-Elektryka tył
-Kierownica multi
-Pikowany ręczny
-Gałka zmiany biegów S-line

Poprzednik Audi:
ac5987f9e957.jpg

A teraz zdjęcia Audiki:
zaraz po kupnie


5a671d206ccf.jpg

3bdf8368b68c.jpg

b16efe2004a6.jpg

17d475b5c7ee.jpg


10-02-2016
704e5400ee9d.jpg
fcdc4cd4a296.jpg
282da4e2e806.jpg
55ea05a7e485.jpg

Edytowane przez Dominik Dzedzyk

Opublikowano

Napewno fajny kolorek:-) jest co robić:-) gratulacje zakupu:-) i dołączenia do grupy audi a4 klub:-)

Opublikowano

Bardzo ładny kolor :) no i plus za avanta :D

Opublikowano

Dobra baza do modów :naughty: Ja nie bawił bym się w dokładki tylko zbierał na full "S" pakiet zewnętrzny bo przy tym kolorze wygląda naprawdę super :wink:

Bezawaryjności życzę :hi:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo ładny kolor :) no i plus za avanta :D

Tylko i wyłącznie pod uwagę był brany Avant

Dobra baza do modów :naughty: Ja nie bawił bym się w dokładki tylko zbierał na full "S" pakiet zewnętrzny bo przy tym kolorze wygląda naprawdę super :wink:

Bezawaryjności życzę :hi:

Powoli będzie dyfuzor tylny już jest tylko teraz dylemat w kolor nadwozia czy czerń fortepianowa ew ten dyfuzor w carbon ale nie mam wizji z tym kolorem :) i będzie trzeba coś zrobić z zawieszeniem żeby było niżej bo straszna koza teraz :)

Edytowane przez Dominik Dzedzyk

Opublikowano

PO PIERWSZE - WYWAL KOŁA OD TACZKI :D

Średnio widzi mi się czarny dyfuzor w tym kolorze nadwozia... Osobiście zrobiłbym niebieski

Opublikowano

A moim zdaniem czarny do niebieskiego jak najbardziej pasuje.

Po prostu pamaluj tak jak sam uważasz, to Tobie ma sie podobać!

Na następną zimę jakieś koła koniecznie.

Najwięcej możliwości będziesz miał we wnętrzu. Z tego co widze, to fotele jakies by sie przydały i kiera.

A kolorek super.

Witaj w klubie i powodzenia z modami!

Edytowane przez Wurger

Opublikowano
  • Autor

PO PIERWSZE - WYWAL KOŁA OD TACZKI :D

Średnio widzi mi się czarny dyfuzor w tym kolorze nadwozia... Osobiście zrobiłbym niebieski

Mam lato na alu . Ta zima była szybkim zakupem jak spadł śnieg

zmiany we wnętrzu , powoli do przodu :)

PRZED:

592f903b4d7e.jpg

PO:

4b7044326066.jpg

Opublikowano

Widzę ze rzeźbiłes klimatonik i masz jeszcze popielniczki 1 DIN mnie trochę drażnila ta szpara.

Opublikowano

Ale masz ładny kolor :) powodzenia w grzebaniu:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

i wpadł oto i on wszystkie wasze słowa koledzy motywują do działań aż postanowiłem uzupełnić pierwszy post :)
1d76ca4ce1d7.jpg

Edytowane przez Dominik Dzedzyk

Opublikowano

Super baza do modow! No i kolorek śliczny ;) ma potencjał!

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

62bb463f74bd.jpg
mocy mało :D

Edytowane przez Dominik Dzedzyk

Opublikowano

Baza jest... Jest co robić. :naughty: Z lakieru można sporo wykrzesać... Zerknij do mnie do wątku! :whistling:

Reszta już pójdzie z górki! :good:

Edytowane przez akjam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

troszkę słońca się pojawiło więc wnętrze dostało to co mu się należało :
852c03366969.jpg
c108cfad7ced.jpg

z zewnątrz też się jej dostało ale tylko mycie bez wosku
808121b1c5a1.jpg
744da8f46a10.jpg


Oraz taki tam bonusik dostała :
340c1ae8ebcf.jpg
9b31fd2b2bae.jpg

Edytowane przez Dominik Dzedzyk

Opublikowano

Pod kanapa tez wysprzatales? Czasami fajne rzeczy idzie tam znaleźć :decayed:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

oczywista oczywistość zdjęcia już z składania . Ale był już ktoś przede mną i oprócz kurzu i piachu żadnych fantów ani gratisów :( nawet żadnego Ojro nie było :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.