Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja byłem w Costa Adaje Gran, ale z tego co wiem to znajomi chwalili też hotele sieci Iberostar i H10

Wysłane z mojego Galaxy S7 przy użyciu Tapatalka

Dzieki :)

Postawimy z dziewczyna chyba na Iberostar Torviscas Playa ;)

[emoji106] koniecznie wybierzcie się do Loro Parku i na Teide w połączeniu z Mascą

Wysłane z mojego Galaxy S7 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wiem wiem :)

Do siam parku tez pojdziemy ;)

-edit-

Dobra, kupione :)

Jeszcze raz dzieki Krumak za podpowiedzi ;)

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Ja polecam hotele z sieci Sentido - byłem w maju na Korfu w Sentido Apollo Palace - pierwsza liga pod każdym względem.

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Opublikowano

Czy może ktoś był na Ibizie??

Bylem, co potrzebujesz wiedziec ?

Z grubsza lepiej wybrac hotel kawalek dalej od glownego centrum imprezowego i dojezdzac taxi ktore nie jest drogie bo jest blisko.

Wtedy mozna polaczyc odpoczynek z baletem ;)

Generalnie wspominam bardzo milo wczasy, klimat i luz zabawy na plazy i dookola klubow niezapomniany.

Jezeli lubisz zabawe to Space i Pacha pozycje obowiazkowe do odwiedzenia, choc tanio niestety nie jest, same wejsciowki min 50 euro bez drinkow i miejsc. Mozna loze wykupic ale trzeba liczyc stowki :)

Szykuj portfel i bedzie mega ;)

Poleciałem, byłem i wróciłem. Ibiza tak jak wiadomo jest to jedna wielka impreza. Dla młodych ludzi idealna (ale i dla starszych w sumie tez). Hiszpanie, Anglicy oraz Niemcy głównie tam przylatują- no cóż.. stać ich. Wszyscy dookoła przyjaźni i mili, zero zaczepek... bo się krzywo spojrzałeś itd. . Zero polskich Januszy z Grażynami ze swoja rozkapryszoną i wrzeszczącą dzieciarnia. Wiem jedno.. lecę tam w przyszłym roku :banan: na wakacje i polecam wszystkim (oczywiście z tzw. przysłowiem) "z drzewem do lasu się nie jedzie".

Edytowane przez Mietko

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Ktoś wybiera się w okresie 03-14.09 na Teneryfe?

Jakieś piwko wskazane ;)

Opublikowano

Fajnie tam ponoć

A skoro o wakacjach, to taka oto sytuacja

41d270c58ae1e74114c67ec5812b4bd2.jpg

0524b049eb321971bd98255c9ef4c219.jpg

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

co powiecie o wyspie zakynthos ? chce tam leciec w podroz poslubna xD

Opublikowano

Kefalonia ładniejsza

Opublikowano

A jak pogoda na greckich wyspach w drugiej połowie września, ew. początek października - opłaca się jeszcze jechać, pokorzystam z morza?

[edit]

i jak ktoś z Was już odwiedził Grecję w tym roku to jak sytuacja wygląda pod względem uchodźców? jest porządek czy da się odczuć problem w miejscowościach wakacyjnych?

Edytowane przez fidus

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.