Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Różne wersje tunelu srodkowego? Z i bez podłokietnika?


Cpt.Ryan

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Posiadam B5 99' wersja US, z podłokietnikiem i telefonem, natomiast tele juz dawno nie żyje, Chciałem wymienić tunel srodkowy, gdyż rozwalila mi się pokrywka podłokietnika, a cale plastiki sa porysowane i zniszczone. Kupilem tunel bez podłokietnika przedlifta, z mysla ze wytne w nim ladnie dziure na jego mocowanie, i wpasuje. Nastomiast jak się okazało tunel jest inaczej wycięty przy łączeniu z plastikami lewarka biegów. Mam pytanie jaki w takim razie mam kupic ten tunel aby pasowal P&P? Tylko wersja poliftowa z podłokietnikiem, czy może być np. Polift ale bez podłokietnika tylko konieczna będzie rzeźba z otworem? Chodzi tylko o pasowanie z plastikami lewarka?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedlift

Ma inne wycięcie musisz kupić poliftowy i zrobić w nim dziure na nogę podlokietnika i będzie grać

Edytowane przez sebidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, dzięki, a wiesz może, czy sa różne odcienie tych wszystkich tuneli? Czy odcień czarnego jest tylko jeden? Wiadomo na allegro tunel na każdej auckji wygląda inaczej, ciekawe czy po prostu na zdjęciu, czy jest np. 5 odmian czarnego? Nie chce wydać na komplecik z 250zl, a potem okaże się, że nie będzie grało w kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest czarny czarny oraz taki mega ciemny granat na fotkach wygląda jak czarny przynajmniej z takim się spotkałem

Później typowy granat no i wiadomo szare ze 2 odcienie i beżowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad tym zestawem, tylko wydaje mi się, że oba elementy mają inny kolor. Co o tym sądzisz?

2rpxuyv.jpg

Edytowane przez Cpt.Ryan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko do was. Chciałem wsadzić radio z na imię do swojej A4 b6 i mam pytanie trzeba wymienić cały tunel żeby takie radyjko wsadzić? Mam 1 DIN 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz teraz radio 1din, i chcesz wsadzić także 1din to nie musisz. Wymiana konieczna przy zmianie 1din>2dni i na odwrót.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...