Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Padający dwumas AEB///


spid1261

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie prawdopodobnie pada mi dwumas. Objawy jakie posiadam to wibracje na sprzęgle od 2tys w górę przy hamowaniu silnikiem. Na początku zdarzało się to raz na 2-3 miesiące teraz raz na ok 2 tygodnie i to tylko i wyłącznie w jeden dzień od samego rana do samego wieczora. Na następny dzień wszystko ok. Przy prędkości ok 120-140 przy redukcji i hamowaniu silnikiem cały samochód wpadł w ogromne wibracje a dźwięk był jakby ktoś w szprychy włożył patyka trrrrrrr.
Kolejny objaw to przy włożeniu biegu np 1 czy 2 samochód powinien jechać własnymi siłami przy obrotach 900/m bez gazu, u mnie jest że szarpie autem jakby się dławił po delikatnym dodaniu gazu wszystko płynnie jedzie.

Tu moje pytanie jeśli to dwumas to jaki zestaw zamontować ? (moc która teraz jest to 180hp, ewentualność wchodzi w grę do 200-210hp ponieważ mam nową turbinę ale ori k03)

Jeśli nie sądzicie że to dwumas to proszę o instrukcję jak co i gdzie szukać ewentualnie ?? jak upewnić się czy to dwumas ??

Jaki koszt takiej operacji może być ?? ponieważ szkoda mi sprzedawać komuś auta ponieważ sam w niego 3,500tys włożyłem w rok także wolałbym zrobić chyba dwumasa do tego LPG i latać kilka lat.

Z góry dzięki za ODP pozdrawiam. ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...