Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odnowienie lakieru od czego zacząć


mks1948

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na lato miałem robioną polerkę , i nałożony został wosk i teraz chciałbym odświeżyć ten lakier od czego zacząc ? Dodam też że nie ma dostępu do polerki żeby robić jeszcze raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we własnym zakresie mozesz zrobić porządne mycie potem glinkowanie i wosk, bedzie jak po polerce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie glinkuje się cały samochód czy punktowo na uporczywych zabrudzeniach

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dokladnie umyc autko, glinkowanie (glinkujemy cale auto), jakis naprawde dobry wosk lub jakas powloke polimerowa i jeszcze raz wszystko przetrzec quickdetailerem w celu uzupelnienia powloki woskowej. Jesli lakier posiada juz widoczne rysy pojawily sie fajne produkty ktore wypelniaja i maskuja delikatne zarysowania.

Tu masz na przyklad takie produkty http://mrcleaner.pl/aio-poleruje-wypelnia-nablyszcza-c3717.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, a na dłużej tylko polerka.

Co do glinkowania - można cały ale radzę uważać i zacząć na próbę w mało widocznych miejscach. Przy niewprawnym operowaniu glinką można narobić solidnych rys i trzeba będzie polerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, auto musi byc czyste a glinka jesli spadnie na ziemie nadaje sie do kosza. Na poslizg robisz sobie roztwor z szamponem lub tak jak ja z ludwikiem i wecujesz cale auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do glinkowania - można cały ale radzę uważać i zacząć na próbę w mało widocznych miejscach. Przy niewprawnym operowaniu glinką można narobić solidnych rys i trzeba będzie polerować.

Kolega ma racje są różne glinki, to że jedna jest ok i nic się nie dzieje to nie znaczy że każda taka będzie, wystarczy że będzie niedogrzana odpowiednio i już może narobić hologramów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie glinkuje się cały samochód czy punktowo na uporczywych zabrudzeniach

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka

Cały samochodzik...mnóstwo roboty ale efekt wow;D Ja kupiłam glinkę z K2 .. 200g za 62 zł ale wystarczy na 2 razy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...