Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1Z 90 km 1995 rok Rude Skórki


gawel1999

Rekomendowane odpowiedzi

ładne koło :naughty:

10 lat pięknie, ja swoim też już 7 lat się bujam :decayed:

mam to samo, i nie mam zamiaru zmieniac. no chyba ze B8 albo A5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacnie :) Kolego możesz mi wyjawić tajemnice kosztu montażu klimatyzacji? Planuję taki mod u siebie ;)

nieopłacalne :P zależy czy robisz sam. Jak u mechaniora to wyjdzie około 1500-2000 ta sądzę.Ja na przykład kupiłem parę rzeczy nowych( chłodnica wody,osuszacz, rolka napinacza) cos tam jeszcze by się znalazło:) a tu różnica między 15 a 17 :)

als0vm.jpg

vpeqlh.jpg

Edytowane przez gawel1999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję kupić całą klime wraz z konsolą i wiązką za 300 zł. Wiadomo że kilka rzeczy trzeba kopuć nowych :) Rozumiem że 1500 to sama robocizna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję kupić całą klime wraz z konsolą i wiązką za 300 zł. Wiadomo że kilka rzeczy trzeba kopuć nowych :) Rozumiem że 1500 to sama robocizna?

nie,za wszystko z nabiciem :)

Na razie zamontowałem springi eibach -30. mi się podoba.Dystans 17 mm wszystko fajnie się mieści.Tak z w ogóle to jedną miałem pęknięta na pierwszym zwoju od dołu, nawet nie było widać.Tak przy okazji Założyłem 4 nowe amory sachs, od razu czuć różnice bo tamte to był już szmelc.

la8wndznmje8_t.jpg rpwxg96jgpfa_t.jpg y65vrhu1t7ib_t.jpg

Dziś przymiarki rns-a jak na razie siedzi.Na tą chwile na razie tak zostanie.mam parę pomysłów na ramkę.Zobaczę co wyjdzie.

lq8ybkrudbnc_t.jpg j4vtex9y4m5z_t.jpg

dziś nowe końcówki :)

1n0zakbc1ppx_t.jpg qsm4m5h7qv2l_t.jpg nkj7v65g8fam_t.jpg rrjbj5h4gzd3_t.jpg

Edytowane przez gawel1999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacnie :) Kolego możesz mi wyjawić tajemnice kosztu montażu klimatyzacji? Planuję taki mod u siebie ;)

nieopłacalne :P zależy czy robisz sam. Jak u mechaniora to wyjdzie około 1500-2000 ta sądzę.Ja na przykład kupiłem parę rzeczy nowych( chłodnica wody,osuszacz, rolka napinacza) cos tam jeszcze by się znalazło:) a tu różnica między 15 a 17 :)

als0vm.jpg

vpeqlh.jpg

Przy tym wzorze różnica nieduża moim zdaniem ;)

Nie chciałeś zmienić?

Edytowane przez j4s2c2vr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacnie :) Kolego możesz mi wyjawić tajemnice kosztu montażu klimatyzacji? Planuję taki mod u siebie ;)

nieopłacalne :P zależy czy robisz sam. Jak u mechaniora to wyjdzie około 1500-2000 ta sądzę.Ja na przykład kupiłem parę rzeczy nowych( chłodnica wody,osuszacz, rolka napinacza) cos tam jeszcze by się znalazło:) a tu różnica między 15 a 17 :)

als0vm.jpg

vpeqlh.jpg

Przy tym wzorze różnica nieduża moim zdaniem ;)

Nie chciałeś zmienić?

może na zdjęciach nie widać takiej różnicy.Ale na żywo uwierz że jest. A ten wzór bardzo mi się podoba dlatego takie mam. Patrzałem różne,ale ten najbardziej mi odpowiada.Może z czasem coś zmienię :)

Z nudów założyłem rns-a

ekaj591vgnmx_t.jpg

Edytowane przez gawel1999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za dziwne drewno pod rnsem? :facepalm:

Co do modu - graty, zupełnie co innego teraz ale to pseudo drewno wywal czym prędzej.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za dziwne drewno pod rnsem? :facepalm:

Co do modu - graty, zupełnie co innego teraz ale to pseudo drewno wywal czym prędzej.. :naughty:

to nie jest pseudo drewno tylko drewno :) miałem uszkodzony kawałek listwy drzwiowej więc z niego dorobiłem ten kawałek.to te same co listwa dekoracyjna górna.Wszystkie te części są z drewna :) a mi się tak podoba.Na żywo lepiej wygląda.

fllbhnqhxfky_t.jpg

a to z tej uszkodzonej listwy wyciąłem

dj8pjftgfee7_t.jpg

dodam i innej perspektywy zdjecia jak zrobie :)

k4xtazdy8vml_t.jpg

i dorobię ta listewkę z ciemnego drewna, zobaczę jak będzie wyglądać

Edytowane przez gawel1999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie ma sie podobac, Twoje auto ;) Moim zdaniem po prostu nie pasuje chocby z tego wzgledu ze ma inny odcien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie ma sie podobac, Twoje auto ;) Moim zdaniem po prostu nie pasuje chocby z tego wzgledu ze ma inny odcien

tak jest :) mi sie podoba .może byś zmienił zdanie jakbyś zobaczył na żywo całość :) zrobie fotki bardziej obszerne wnętrza jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzedniej a4 tez zakladalem rns-d tez byl przedlift ale jednak wpakowalem cala konsole liftowa bo nie widzialo mi sie i nie widzi dalej polaczenie rns-d z tym designem konsoli rodem z audi 80 oczywiscie sa gusta i gusciki.Wcale nie potrzeba zestawu 2din za 400-500 mozna to po taniosci ogarnac za przysłowiowe śrubki

Edytowane przez sebidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...