Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Po upadku kluczyków nie działa immobilizer


macius 1977

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegow mam taka sprawe imobilaiser w kluczu nie dziala prawdopodobnie upadl na ziemie i sie rozkodowal i po uruchomieniu auta zaraz gasnieczy jest mozliwosc uratowania tego i jaki moze byc koszt naprawy.Podziekowal

rozumiem ze nie masz 2 klucza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skad pewnosc,ze sie rozkodowal-moze pastylka ulegla zniszczeniu...tak,czy inaczej opcji jest kilka-jedna z nich,to serwis audi

wszystko zalezy od tego,czy masz dostep do sprzetu,zeby to zrobic-jesli tak,to juz tylko wiedza,jak to zrobic,a koszt -w zaleznosci gdzie bedziesz to robic... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi klucz posiadam ale tam znowu jest slaba bateria czyli mam 2 klucze przy sobie bo jednym otwieram zamek a drugim odpalam auto.Aczy pradza sobie z tym tez warsztaty w ktorych zakladaja alarmy.

bateria w kluczyku nie gra zadnej roli...ja mialem kluczyk bez baterii i autko normalnie odpalało...rozbierz kluczyk i sprawdz czy pestka nie jest uszkodzona...w warsztatach gdzie zakladaja alarmy to nie wiem czy z tym moga sobie poradzic,najlepiej podejdz do zakladu gdzie dorabiaja klucze tam na pewno powiedza Ci cos na ten temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi klucz posiadam ale tam znowu jest slaba bateria czyli mam 2 klucze przy sobie bo jednym otwieram zamek a drugim odpalam auto.Aczy pradza sobie z tym tez warsztaty w ktorych zakladaja alarmy.

bateria w kluczyku nie gra zadnej roli...ja mialem kluczyk bez baterii i autko normalnie odpalało...rozbierz kluczyk i sprawdz czy pestka nie jest uszkodzona...w warsztatach gdzie zakladaja alarmy to nie wiem czy z tym moga sobie poradzic,najlepiej podejdz do zakladu gdzie dorabiaja klucze tam na pewno powiedza Ci cos na ten temat

zgadza sie...wpadnij do mnie :decayed::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mozna dorobic nowy klucz czy trzeba pozniej wklepac jakies kody.I czy moge przelozyc baterie z jednego klucza do drugiego bez obawy ze sie moze klucz rozkodowac wtedy bede mogl jednym kluczem otwierac centralny zamek i odpalic auto.

bateria nie ma nic do rzeczy. jak masz takiesame kluczyki i są rozbieralne to wewnątz jest taka kostka krzemowa i to w niej jest zakodowani immo. jak przełozysz z działającego klucza te kostke do tego co updł to powinno byc ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...