Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] szary Avant S line by arturek fotele skóra/speed B7, felga 19", sprężyny Eibach Sportline, dużo zdjęć


arturek986

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba się spotkać , znasz może jakiś dobry warsztat specjalizujący się w naprawie radia samochodowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozemy sie jakos umowic jutro lub w niedziele o ile Ci pasuje?

Nie znam zadnego warsztatu od car audio ale jutro bede widzial sie z kolesiem ktory montuje alarmy to moge sie go podpytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kolego.Czy mógł byś mi podać jakie dokładnie kupiłeś żarówki do oświetlenia wewnętrznego i oświetlenia tablicy i czy nie pokazuje Ci błędu na fisie fajnie by było jak byś mógł pokazać jak to świeci. Ja jestem na etapie wymiany oświetlenia bi xenon na nowe bo chyba od nowości nie były robione tylko się zastanawiam co tam włożyć Mechanik coś mi doradza ale wiadomo jak to z nimi jest nie chciał bym być później rozczarowany bo trochę to mnie będzie kosztowało z góry dziękuję Tomasz Koszalin pozdrawiam Audi A4 b6 2004r6828cd572c6151234a1843458ae06633.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kolego.Czy mógł byś mi podać jakie dokładnie kupiłeś żarówki do oświetlenia wewnętrznego i oświetlenia tablicy i czy nie pokazuje Ci błędu na fisie fajnie by było jak byś mógł pokazać jak to świeci. Ja jestem na etapie wymiany oświetlenia bi xenon na nowe bo chyba od nowości nie były robione tylko się zastanawiam co tam włożyć Mechanik coś mi doradza ale wiadomo jak to z nimi jest nie chciał bym być później rozczarowany bo trochę to mnie będzie kosztowało z góry dziękuję Tomasz Koszalin pozdrawiam Audi A4 b6 2004r6828cd572c6151234a1843458ae06633.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

W moim temacie na 3 stronie masz nazwę producenta.

Kupowałem z CANBUS więc błędów nie wywalało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zostałem nowym nabywcą samochodziku Artura, do tej pory wymieniony kompletny rozrząd olej, pasek pk/ pasek klimy, dokupione 16" alu z zimowkami Dunlopa (205/55/16), zakonserowana korozja na lewym blotniku , scienowany cały element, dokupione gumowe dywaniki na zimę. 

WP_20170110_17_07_55_Raw[1].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zostałem nowym nabywcą samochodziku Artura, do tej pory wymieniony kompletny rozrząd olej, pasek pk/ pasek klimy, dokupione 16" alu z zimowkami Dunlopa (205/55/16), zakonserowana korozja na lewym blotniku , scienowany cały element, dokupione gumowe dywaniki na zimę. 
WP_20170110_17_07_55_Raw[1].jpg


Fajnie, że piszesz o zmianach na forum i dbasz o samochód, ale lepiej by było gdybyś założył swój temat [emoji6] a tak to bardzo dobrze, że trafiła w dobre ręce [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, luckydie napisał:

Witam zostałem nowym nabywcą samochodziku Artura, do tej pory wymieniony kompletny rozrząd olej, pasek pk/ pasek klimy, dokupione 16" alu z zimowkami Dunlopa (205/55/16), zakonserowana korozja na lewym blotniku , scienowany cały element, dokupione gumowe dywaniki na zimę. 

WP_20170110_17_07_55_Raw[1].jpg

Super że jesteś na forum będę mógł czasem zerkać na moją niunię ......

Załóż temat albo wrzuć czasem jakies zdjęcia fury

Życzę szerokości i bezawaryjności

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...