Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szukam zapachu samochodowego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Szukam zapachu samochodowego Mon Areon Lychee

Może jest ktoś na forum co posiada nadwyżkę lub wie gdzie można je dostać ?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

musi być lychee ;)

Opublikowano

Moge polecić Ambi Pur. Długo trzyma. Mój ulubiony to Tabbacco, ale to dlatego, że staram się nie palić w aucie. Patrz tutaj: http://www.motochemia.pl/kosmetyki-samochodowe-zapachy-samochodowe-c-41_54.html

Opublikowano

Testowałem wiele zapachów u siebie. Miałem nawet te z USA w puszcze- jeden wielki badziew i dziwię się, że ludzie to kupują bo tego zapachu wogole nie czuć w aucie nawet chwile po otworzeniu. Jedynym zapachem godnym polecenia to właśnie Ambi pur. Znakomita alternatywa pomiędzy jakością- ceną i trwałością. A na allegro kupiłem sam wkład za 6 zł

Opublikowano

Tak, ale zestawy startowe, są mniej więcej w tej samej cenie co wszędzie.

Opublikowano

Testowałem wiele zapachów u siebie. Miałem nawet te z USA w puszcze- jeden wielki badziew i dziwię się, że ludzie to kupują bo tego zapachu wogole nie czuć w aucie nawet chwile po otworzeniu. Jedynym zapachem godnym polecenia to właśnie Ambi pur. Znakomita alternatywa pomiędzy jakością- ceną i trwałością. A na allegro kupiłem sam wkład za 6 z


Mówisz że California Ci nie podchodzi? Moim zdaniem pachnie mega, szczególnie guma balonowa. Ambipury też są spoko :)
Opublikowano

Testowałem wiele zapachów u siebie. Miałem nawet te z USA w puszcze- jeden wielki badziew i dziwię się, że ludzie to kupują bo tego zapachu wogole nie czuć w aucie nawet chwile po otworzeniu. Jedynym zapachem godnym polecenia to właśnie Ambi pur. Znakomita alternatywa pomiędzy jakością- ceną i trwałością. A na allegro kupiłem sam wkład za 6 z

Mówisz że California Ci nie podchodzi? Moim zdaniem pachnie mega, szczególnie guma balonowa. Ambipury też są spoko :)

wiśnia i guma balonowa :wub::thumbup1:

Ambi też spoko, ale wolę dmuchać na zimne ... jeszcze pocieknie i będzie problem :P

Edytowane przez xMarcin95x

Opublikowano

Nie będę robił nowego tematu, podłączę się. Ktoś może coś poleci. Szukam czegoś co nie będzie mi dyndało jak choinki, nie chcę wrzucać gratów w kratki od nawiewów, bo po prostu mi to przeszkadza i mi się nie podoba. Jeśli polecicie coś do psikania typu spray, to tylko jeśli będzie trwałe, bo z tego co czytałem to co 2-3 dni trzeba psikać :( Jakieś pomysły koledzy? Wybredna bestia jestem bo lubię porządek w samochodzie i nie lubię jak coś się po nim wala :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.