Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szukam zapachu samochodowego


aborygen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam zapachu samochodowego Mon Areon Lychee

Może jest ktoś na forum co posiada nadwyżkę lub wie gdzie można je dostać ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge polecić Ambi Pur. Długo trzyma. Mój ulubiony to Tabbacco, ale to dlatego, że staram się nie palić w aucie. Patrz tutaj: http://www.motochemia.pl/kosmetyki-samochodowe-zapachy-samochodowe-c-41_54.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem wiele zapachów u siebie. Miałem nawet te z USA w puszcze- jeden wielki badziew i dziwię się, że ludzie to kupują bo tego zapachu wogole nie czuć w aucie nawet chwile po otworzeniu. Jedynym zapachem godnym polecenia to właśnie Ambi pur. Znakomita alternatywa pomiędzy jakością- ceną i trwałością. A na allegro kupiłem sam wkład za 6 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale zestawy startowe, są mniej więcej w tej samej cenie co wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Testowałem wiele zapachów u siebie. Miałem nawet te z USA w puszcze- jeden wielki badziew i dziwię się, że ludzie to kupują bo tego zapachu wogole nie czuć w aucie nawet chwile po otworzeniu. Jedynym zapachem godnym polecenia to właśnie Ambi pur. Znakomita alternatywa pomiędzy jakością- ceną i trwałością. A na allegro kupiłem sam wkład za 6 z


Mówisz że California Ci nie podchodzi? Moim zdaniem pachnie mega, szczególnie guma balonowa. Ambipury też są spoko :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem wiele zapachów u siebie. Miałem nawet te z USA w puszcze- jeden wielki badziew i dziwię się, że ludzie to kupują bo tego zapachu wogole nie czuć w aucie nawet chwile po otworzeniu. Jedynym zapachem godnym polecenia to właśnie Ambi pur. Znakomita alternatywa pomiędzy jakością- ceną i trwałością. A na allegro kupiłem sam wkład za 6 z

Mówisz że California Ci nie podchodzi? Moim zdaniem pachnie mega, szczególnie guma balonowa. Ambipury też są spoko :)

wiśnia i guma balonowa :wub::thumbup1:

Ambi też spoko, ale wolę dmuchać na zimne ... jeszcze pocieknie i będzie problem :P

Edytowane przez xMarcin95x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę robił nowego tematu, podłączę się. Ktoś może coś poleci. Szukam czegoś co nie będzie mi dyndało jak choinki, nie chcę wrzucać gratów w kratki od nawiewów, bo po prostu mi to przeszkadza i mi się nie podoba. Jeśli polecicie coś do psikania typu spray, to tylko jeśli będzie trwałe, bo z tego co czytałem to co 2-3 dni trzeba psikać :( Jakieś pomysły koledzy? Wybredna bestia jestem bo lubię porządek w samochodzie i nie lubię jak coś się po nim wala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...