Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tester diagnostyczny


wsółek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Zastanawiam sie nad kupnem testera diagnostycznego do mojej audi A4 B6 1.8T 2003r
Ale chce kupić taki tester żeby nadawał sie do diagnostyki innych marek.
Co byście polecili myślę nad czymś takim
http://allegro.pl/tester-diagnostyczny-vag-obd2-2w1-cofanie-zaciskow-i5148049925.html#thumb/2
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebujesz takiego testera to pewnie warto go kupić, jednak do Twojej Audicy spokojnie wystarczy zwykły Vag, VCDS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki vcds z kad kupić jakie koszta

Ale bardziej bym wolał jakiś tester jak w lainku nie na laptopa to co polecicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie chcesz na laptopa? Za 30-50 zł masz już spoko kabelek do większości aut. VCDSa ściągniesz z netu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w języku polskim jest ???,z jakiej stronki ściągnąć i jaki kabel kupic

Z laptopem mogło by być w ostateczności ale taki tester jak w linku wygodniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel który masz w linku (niebieski) to jest chinczyk, lepiej szukać czarnego polskiego.

A program obojętnie który, możesz spróbować i tym i tym, mnie ten po lewej nie działa tylko po prawej na win8.

A co do rocznika to nie wiem, najnowsze auto jakie diagnozowałem tym kablem było z 2004 roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a który program najlepszy do tego kabla co mi wysłałeś najlepiej w wersji polskiej !
http://archiwum.allegro.pl/oferta/pro-vag-kkl-usb-obd2-interfejs-vw-audi-skoda-kabel-i5300797215.html

Edytowane przez wsółek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że najlepszy jest VCDS Lite jednakże jest on tylko w wersji angielskiej, ale bez obaw wszystko jest tam intuicyjne i nie ma problemu żeby to wszystko ogarnąć. Jakiego masz windowsa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja bym wołał tester w takiej formie jak w linku w temacie podałem to co Byś polecił ??? Żeby nadawał sie nie tylko do VAG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem sie takim testerem i jak dla mnie nadaje się tylko do sprawdzenia błędów, 10 razy lepiej jest kupić byle jakiego lapka wrzucić XP i brudnymi łapami bawić sie vagiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bawiłeś sie własnie takim testerem z takimi funkcjami czy bawiłeś sie testerem w takiej formie jak w linku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie takim nie ale mysle ze nie wiele sie rozni od tego ktorego znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha nie wiem sam w co mam zainwestować.
a czemu mówisz ze nadaje sie tylko do kasowania błedów ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kub kabelek, kosztuje grosze jeśli będzie Ci to mało to kupisz to co masz w linku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Delphi ds 150e chińskiego obsluguje wszystkie marki na win 7 i nigdy nie miałem problemu dopóki miesiąc temu nie przeszedłem na Windows 10 niestety nie na ten system na 8 też nie dało się zainstalować.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...