Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wtryski do 1.8t 163km


chojas1996

Rekomendowane odpowiedzi

A skąd wziąć takie ciśnienia jak w tej tabelce ??? 4 bary ok . ale reszta ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak powinien wyglądać montaż wtryskiwaczy gazu? Powinno się montować pojedynczo czy w listwie? Jakie to są różnice pomiędzy takim a takim montażem?

najlepiej montować je pojedynczo,

po pierwsze można je zamontować jak najbliżej wtrysków PB,na bardzo krótkich wężykach-przez co reakcja na pedał gazu jest natychmiastowa,

po drugie pracują w pionie-co jest zalecane

montowanie w listwie skazuje je na dość długie wężyki-10 do nawet 30 albo i więcej cm.

pracują pod dość dużym kątem lub na leżąco,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 1.8t z przepływem 170g/s przy odcince na cisnieniu 1.2 bara barracudy 130nl maja czasy o 2ms mniejsze od benzynowych na bucie ... mnoznik koncowy 0.8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie dołączyć do tematu.

Od prawie dwóch miesięcy mam w swoim BFB założonego QBox'a, Barracudy 115 i reduktor AC R01(czerwony). Chodzi mi po głowie delikatny soft (190km/300nm) bo auto z seryjną mocą (w dodatku z 4x4) faktycznie ma ciut mało momentu obrotowego. Tylko pytanie czy mój obecny zestaw będzie w stanie to uciągnąć?

Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze sobie zaworek spustowy ( dv ) w większości modeli nie działa poprawnie nowy to koszt ok 160 zł.

Odczujesz znaczą różnice.


a odnośnie wtrysków ja jeżdżę na dragonach i po 20.000 km wszystko ok. Na hamowni wyszła różnica +10 Nm w stosunku do benzyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...