Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Tomka - powolne zmiany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Marcin_G napisał:

Ja myśle ze jeśli byś miał coś takiego Zobacz ofertę: Ramka dekor konsoli Audi A5 PIANO 8T1857186Nhttp://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7097790011 plus kolumna kierownicy czarna to by było Ok. Sam mam jasny środek niestetty i zastanawiam się nad Ew jeszcze obszyciem. Możesz poszukać Ew jeszcze kierownicy z audi Tt


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tylko czy kiera od Audi TT będzie pasować? Tzn czy multifunkcja bedzie działać, bo tak to wszystkie r]kierownice prawie pasują;)

Opublikowano
Tylko czy kiera od Audi TT będzie pasować? Tzn czy multifunkcja bedzie działać, bo tak to wszystkie r]kierownice prawie pasują[emoji6]

Będzie. WRC ma taka od TT. Takie cus to jest:
https://lh6.ggpht.com/malinowy/SAuCRTJhSPI/AAAAAAAAMzw/y1m2w1nyPlA/IMG_4234.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Potwierdzam będzie pasować właśnie miałem taką i sciągłem bo szukam ściętej z b8

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, barca8585 napisał:

Potwierdzam będzie pasować właśnie miałem taką i sciągłem bo szukam ściętej z b8

A jeśli mogę spytać. Czemu szukasz od B8?

 

Opublikowano
2 godziny temu, Marcin_G napisał:


Będzie. WRC ma taka od TT. Takie cus to jest:
https://lh6.ggpht.com/malinowy/SAuCRTJhSPI/AAAAAAAAMzw/y1m2w1nyPlA/IMG_4234.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pasować będzie 

Tylko coś pomyliłeś Kolego ...

Grzesiek ma poliftową ścięta Sline zrobioną w carbonie 

 

Opublikowano
Pasować będzie 
Tylko coś pomyliłeś Kolego ...
Grzesiek ma poliftową ścięta Sline zrobioną w carbonie 
 

Racja zwracam honor :) mój błąd.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, Marcin_G napisał:


Racja zwracam honor :) mój błąd.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ach, to Grześka auto.

Opublikowano
Godzinę temu, tomo.td napisał:

A jeśli mogę spytać. Czemu szukasz od B8?

 

bo z b8 jest inna i mi sie bardziej podoba a chce miec jak w orginalnej wersji wszystko

Opublikowano
  • Autor
Teraz, barca8585 napisał:

bo z b8 jest inna i mi sie bardziej podoba a chce miec jak w orginalnej wersji wszystko

I ja na taką obstawiam.:)

 

Opublikowano
Teraz, tomo.td napisał:

I ja na taką obstawiam.:)

 

Słusznie :thumbup:

Opublikowano
1 minutę temu, tomo.td napisał:

I ja na taką obstawiam.:)

 

ta z tt ?

Opublikowano
  • Autor
Teraz, barca8585 napisał:

ta z tt ?

Nie no z B8:P

Opublikowano

 

4 minuty temu, tomo.td napisał:

Nie no z B8:P

dobry wybór miałem ja wcześniej w pierwszej mojej b8 i jest wypasiona 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, barca8585 napisał:

 

dobry wybór miałem ja wcześniej w pierwszej mojej b8 i jest wypasiona 

Ale oczywiście obstawiam na liftową :wink:

Opublikowano
7 minut temu, tomo.td napisał:

Ale oczywiście obstawiam na liftową :wink:

a czym się różni kiera przedliftowa do poliftowej

Opublikowano
  • Autor
31 minut temu, barca8585 napisał:

a czym się różni kiera przedliftowa do poliftowej

Cały czas wydawało mi się że przełacznikami od multifunkcji. Ale mogę się mylić:P

Opublikowano

Wizualnie jest inne przecież inna poducha itd.

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, Gibons napisał:

Wizualnie jest inne przecież inna poducha itd.

Ano właśinie, poduchy prągłe o wygląd też.

Opublikowano
10 minut temu, tomo.td napisał:

Ano właśinie, poduchy prągłe o wygląd też.

Ale ściętej kiery przedliftowej chyba nie ma ?

Opublikowano
Ale ściętej kiery przedliftowej chyba nie ma ?

Oryginalnej nie tylko Ew modyfikowana


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.