Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zderzaki s4


staff01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym wrzucić zderzaki przód i tył s-line.

Czy progi albo belki muszę pod nie również wymienić?

Jaki byłby mniej więcej koszt takiego zabiegu i może ma ktoś taki pakiet na sprzedaż? :)

Do tego samochodu chciałbym je dać:

f9jif6.jpg

2csh076.jpg

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo wersji "s-line" tylko s4 i rs4 b5...

Z tego co się orientuje to tylko ślizgi zderzaka brak wymienić no reszta chyba pasuje ale nie jestem pewien bo cena zderzaka s4 mnie przeraża wiec nie montowałem go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem idzie kupić nie popękany do szpachlowania i lakierowania w granicach 700-800zł, także jest to warte zainteresowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i racja , ale trzeba długo takiego wypatrywać i szukac :-)

Może pomyśle nad takim :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do przedniego zderzaka trzeba wrzucić kły z S'ki, tylny S4 polift pasuje P&P do przedlifta (tj, odboje, ślizgi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kły mogą zostać, wystarczy kilka podkładek ;)

Edytowane przez Trzesio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ładuj zderzaków z S4 bo będą komicznie wyglądać z resztą nadwozia seryjną. Chcesz uatrakcyjnić wygląd swojego auta to zacznij od ładnego koła 17-18", obniżeniu delikatnie zawieszenia(albo i mocniej). Mam autko w tym samym kolorze, także możesz sobie podejrzeć jak to u mnie z modami wyglądało:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/246806-all-b5-b5-prezesika-fotki-sezon-2014-str3/

Jak dla mnie u Ciebie bardzo fajnie ten przód wygląda, zadbany przedlift. Zobacz jak się u mnie zmienił przód po zmianie grila, świateł i zrobieniu zderzaka na gładko + halogeny(zderzak przedlift).

Moim zdaniem gdybyś dał springi chociażby -40, do tego koło AVUS III to by auto naprawdę ładnie już wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ale to droga inwestycja trochę.. :D

Chyba zostanę przy drobnych ulepszeniach bez takich szaleństw bo dodatki będą warte więcej niż cały samochód, a w przyszłości na b8 chciałbym się przesiąść :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zderzakach z S4 nie wyobrazam sobie auta bez progów z eSy, miałem tak przez chwile przy białej B5 i fatalnie to wyglądało.. Przy czerwonej juz zalozylem progi i auto wygladalo za***iście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...