Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zderzaki s4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym wrzucić zderzaki przód i tył s-line.

Czy progi albo belki muszę pod nie również wymienić?

Jaki byłby mniej więcej koszt takiego zabiegu i może ma ktoś taki pakiet na sprzedaż? :)

Do tego samochodu chciałbym je dać:

f9jif6.jpg

2csh076.jpg

Pozdro!

Opublikowano

Nie bylo wersji "s-line" tylko s4 i rs4 b5...

Z tego co się orientuje to tylko ślizgi zderzaka brak wymienić no reszta chyba pasuje ale nie jestem pewien bo cena zderzaka s4 mnie przeraża wiec nie montowałem go.

Opublikowano
  • Autor

Czasem idzie kupić nie popękany do szpachlowania i lakierowania w granicach 700-800zł, także jest to warte zainteresowania ;)

Opublikowano

Może i racja , ale trzeba długo takiego wypatrywać i szukac :-)

Może pomyśle nad takim :-)

Opublikowano

do przedniego zderzaka trzeba wrzucić kły z S'ki, tylny S4 polift pasuje P&P do przedlifta (tj, odboje, ślizgi)

Opublikowano

kły mogą zostać, wystarczy kilka podkładek ;)

Edytowane przez Trzesio

Opublikowano

Nie ładuj zderzaków z S4 bo będą komicznie wyglądać z resztą nadwozia seryjną. Chcesz uatrakcyjnić wygląd swojego auta to zacznij od ładnego koła 17-18", obniżeniu delikatnie zawieszenia(albo i mocniej). Mam autko w tym samym kolorze, także możesz sobie podejrzeć jak to u mnie z modami wyglądało:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/246806-all-b5-b5-prezesika-fotki-sezon-2014-str3/

Jak dla mnie u Ciebie bardzo fajnie ten przód wygląda, zadbany przedlift. Zobacz jak się u mnie zmienił przód po zmianie grila, świateł i zrobieniu zderzaka na gładko + halogeny(zderzak przedlift).

Moim zdaniem gdybyś dał springi chociażby -40, do tego koło AVUS III to by auto naprawdę ładnie już wyglądało.

Opublikowano
  • Autor

Chciałem wrzucić przód i tył z s4, ale zobaczymy z czasem :)

Opublikowano

o progach zapomniałeś :) jak już to komplet

Opublikowano
  • Autor

Wiadomo, ale to droga inwestycja trochę.. :D

Chyba zostanę przy drobnych ulepszeniach bez takich szaleństw bo dodatki będą warte więcej niż cały samochód, a w przyszłości na b8 chciałbym się przesiąść :P

Opublikowano

Przy zderzakach z S4 nie wyobrazam sobie auta bez progów z eSy, miałem tak przez chwile przy białej B5 i fatalnie to wyglądało.. Przy czerwonej juz zalozylem progi i auto wygladalo za***iście :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.