Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARM] Szarpie - co może być przyczyną ?


rojbert82

Rekomendowane odpowiedzi

hej mam problem ze swoją a 4 ,odkąd ją mam to kiedy chce przyspieszyc i mocno wciskam gaz to auto szarpie i sie jagby krztusiło nie ma KOPA dopiero jak wejdą wyzsze obroty to zaczyna sunąc mocniej ,podejzewam ze jest tez problem ze sprzegłem bo gdy zmieniam bieg to buja wozem ,wymieniłem wszystkie filtry ,olej,pasek rozrządu ,kable wysokiego napiecia do swiec i po tej wymianie kabli przez chwile nie szarpało ,dzisiaj znowu zaczeło ,powoli załuje ze mam audi a4,fiat uno przynajmiej nie szarpał :/ czy ktos miał takie problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Kolego rojbert82 ja miałem ze swoją identycznie. Także wymieniłem kable, świece,filtry, wyczyściłem przepustnice, przepływomierz, sprawdziłem sondę lambda i dalej było tak samo. Pomyślałem więc nic innego jak cewka zapłonowa,a wiec wyjąłem starą cewkę a ona pęknięta i jeden styk zaśniedziały bo co prawda iskrę dawał ale bardzo słabą. Wymieniłem cewkę i jest ok. Żadnych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 160 powinny być już niezłe. Ja ostatnio za NGK płaciłem około 170 zł, a tej markii przewody są już jednymi z lepszych. Chyba pozostaje Ci VAG

170 zł za przewody NGK do silnika ACK ??????????? NIe wierze . Za tyle to może do R4 ale nie do V6.

No chyba że kupowałes przewody nie dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsumie mechanik mi wymieniał wiedz nie wiem gdzie jest czujnik halla

jest zaraz wlasnie pod tym palcem, problem w tym ze ja niemam serca do tego zeby go na sile wyciagac bo sie boje :P zaloze sie ze jest jakis sposob na niego ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te przewody kupowałem do mojej starej i poczciwej 100 c4 z silnikem 5 cylindrowym. Myslalem że będą kosztować ze 250, więc sam się zdziwiłem (może to jakaś chińszczyzna) :mysli:

Ja do ACK dałem 450 zł.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...