Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B5 Avant 1.8T Polift Quattro by Papcio [AWT]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.
Moja pierwsza lejde..1.9 TDI AFN
http://www.vag-podkarpacie.pl/viewtopic.php?t=30135


WP_20150622_002.jpg

PS. Z tyłu taka koza bo przechylona

no i przesiadka na coś ciekawszego:

A więc z grubsza:

- QUATTRO,
- Rok produkcji: 2001,
- Silnik: 1.8T AWT

-grill "ala" RS4,
- klimatronik,
-2 elektryczne szyby,
-elektryczne lusterka,
-kierownica trójramienna,
-tempomat,
-1/2 FIS,
-przyciemnione  szyby,

Foto po zakupie:

WP_20151218_001.jpg
WP_20151218_010.jpg
WP_20151218_006.jpg


Dwie siostry :P :
WP_20151219_004.jpg

Modyfikacje:
- dołożyłem tylny zderzak z S4,
-wyrezany bixenon, przyciemnione lampy przednie,

- przyciemnione lampy tylne,

- przelot 2"5 ,

- wkładka K&N ,

- wtryski z SAAB-a, 

- koło kompresji z audi TT, 

- new soft,

- peak 1.3 bara, +200 KM

- alu  RS6  4x18x8J,  kapeć 215/40,

-dołożone skórzane fotele "kubełki" przód i tył,

-radio JVC + mała pierdziawka w bagażniku z kondensatorkiem,

- założona nowa instalacja gazowa z zapasem mocy do ok 320HP (gregor10),

DSC_0041.thumb.jpg.5e8df5ada386c111b43e089766c32628.jpg

Edytowane przez przemoskubany

Opublikowano

do pełni szczęścia, jeszcze tylny zderzak z S4 :wink: i tą rynnę aut :decayed:

Opublikowano
  • Autor

rynna w realu aż tak źle nie wygląda ;D

planuje coś takiego :

DSC_1302-1.jpg

a jak tam twój majzelek radimm ? ;D

Opublikowano

z wydechem na dwie strony w B5 będzie trochę zabawy, żeby to miało ręce i nogi, ale gdybym robił na dwie strony wydech, darowałbym sobie 2xpo dwa kominy, a zrobiłbym jak już 2x po 1 na stronę :wink:

a mój ulep, ma się dobrze, trzepie kilometry i nie stroi fochów, także nie narzekam :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to elegancko :D

a jeżeli chodzi o wydech to jeszcze bd myślał..narazie mam "faze" na taki ;p

Opublikowano

czarne alu na lato i perfecto :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

z wydechem na dwie strony w B5 będzie trochę zabawy, żeby to miało ręce i nogi,

Szczególnie przy Quattro :-)

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

na chwile zginąłem w akcji...

odnośnie wydechów.. puszka na środku i na tyle same końcówki bez puszczek

Miałem dzwona.. przód rozwalony ale już autko prawie ogarnięte. Jeszcze troche i alu + gwint na aucie. Tylni zderzak z S przy okazji założony. W międzyczasie ogarnąłem bixenon i przyciemniłem lampki.

Fotki już niedługo.

 

PS. ogarnia ktoś temat zaciętych pasów bo kolizji ? poduszki nie wystrzeliły ale pasy oba przednie się zacieły.. do wymiany czy jakaś blokada ?

Zawartość dodana 13 minutes later

17500484_1388809341178383_248525280_o.jpg

i przedni S sie popsuł...

Edytowane przez przemoskubany

Opublikowano

Pasy do wymiany, system dociągania pasów jest jednorazowy.

Opublikowano
  • Autor

możliwe że przy uderzeniu, wystrzelonych pasach nie wystrzeliły mi poduszki ?

Opublikowano
  • Autor

robione kalkulatorem na szybko:DSC_0041.jpg

 

 

Trochę nas poniosło:DSC_0058.jpg

 

Edytowane przez przemoskubany
błedy stylistyczne

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

sie robi sie..

18090475_1456707591066176_636972897_o.jpg

Edytowane przez przemoskubany
ortografia

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dat ass

fu.jpg

Edytowane przez przemoskubany
uzupełnienie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Aktualnie:

20170524_122542.jpg

 

 

 

Zapraszam na nasz FP

https://www.facebook.com/Db.Squad.Bieszczady

 

 

 

 

20170524_130918.jpg

Edytowane przez przemoskubany
tak

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ktoś byłby chętny ?

( na znaczek) :D

Edytowane przez przemoskubany

Opublikowano
2 godziny temu, przemoskubany napisał:

Ktoś byłby chętny ?

Poszło PW. Zainteresowany ;)

Edytowane przez enczu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.