Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AVF- cieknaca vacum pompa.. na jaka polecacie wymienic..


Goofy2

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jak w temacie cieknie mi ropa z vacum pompy na jaka polecacie wymienic ..

pobowalem uszczelnic ale mam wersje z metalowa uszczelka w srodku a nie gumowa..

co polecacie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

038 145 209Q

038 145 209M

038 145 209N

To są numery poprawionych tandem pompek. Czym dalszą końcowa literka z ciągu alfabetycznego, tym młodsza jest pompka.

Możesz kupić używke z allegro za ok 200 zł.

Ja do swojego awx kupowałem 038 145 209M i pasuje idealnie. Przy zakupie wypytaj tez o datę produkcji. Moja jest z 2007 roku, trafiła mi się w stanie idealnym, podciśnienia identyczne jak fabryka.

Do niej musisz dokupić jeszcze metalowa uszczelkę, najlepiej w Aso. Koszt do 40zl.

038 145 215 - tutaj numer podkładki.

Nic poza tym nie potrzeba. Jak juz ją wymienisz, możesz przy okazji wymienić wężyki podciśnienia. Potrzeba ok. 3m, dostaniesz w każdym motoryzacyjnym. 10zl za 1m szmaciano-gumowego o średnicy wew. 3.2mm

To tyle

Edytowane przez Ralen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te numery które podałem to numery BOSHa. A na 200% 038 145 209M jest bosh bo taki bosh jest zamontowany u mnie :)

Symbole Vxxx nie mają chyba większego znaczenia. Nigdzie nie znalazłem różnicy w pompkach o różnych symbolach Vxxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ok ,co do symboli Vxxx to nie wiem ,ale jak o to pytałem tu na forum ,to właśnie ktoś napisał że to jest odpowiednik luk-a ,np v200 to luk z końcówką Q,ile w tym prawdy nie wiem,kupowałem pompę nową i jest wszystko dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...