Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Auto nie odpala

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Witam Panowie ponownie,

a wiec tak ustawienie synchro napewno pomoglo i dzieki wam za to bo auto pali teraz za pierwszym bez problemu, natomiast teraz mam tak jakby dalszy ciag problemu. Auto na zimnym silniku strasznie sie dusi trzesie buda i ogolnie praca silnika brzmi jakby zaraz mial pasc.

Zrobilem logi grupy 004,013, 023

http://vaglog.pl/log_250736.html

Z tego wynika ze wtrysk jest uwalony na 3 cylindrze. W momencie jak auto sie nagrzeje i wskoczy na 90, wszystko zanika i wszystkiego odczyty wtryskow tak jak w poprzednich wczorajszych logach wzorowo, zaden nie przekracza 0.40

Jakie porady? W sobote chce wziasc sie za wymiane uszczelek na pompowtryskach i odrazu sprawdze luzy i ustawie wszystko poprawnie

Opublikowano

I to powinno mu pomóc. W pierwszej kolejności sprawdz jeszcze świece zanim zmienisz uszczelki

Opublikowano

Weź jeszcze zdejmij pokrywę zaworów i zobacz wtyczkę na 3 cylindrze, po doginaj konektorki, odpal i zobacz.

Opublikowano

obecne mrozy to dla TDI i spalonych świeczek pikuś. Ale aku to tak ;p

Opublikowano

Kup liqui molly i zapodaj na krótko( wyjmij bezpiecznik od pompki w baku odepnij weze na filtrze mały filterek a najlepiej 2 i z kawałek weza l&m do sloika weze pozlanczaj i odpal z sloika).

a i najwazniejsze nie przybywa ci oleju? Olej nie czuć on?

Uszczelnienia napewno wymień. A jezeli olej czuc napedem to nie jezdzij tak.

Opublikowano
  • Autor

Kup liqui molly i zapodaj na krótko( wyjmij bezpiecznik od pompki w baku odepnij weze na filtrze mały filterek a najlepiej 2 i z kawałek weza l&m do sloika weze pozlanczaj i odpal z sloika).

a i najwazniejsze nie przybywa ci oleju? Olej nie czuć on?

Uszczelnienia napewno wymień. A jezeli olej czuc napedem to nie jezdzij tak.

Nie przybywa oleju i nie czuc on, co do swiec to sprawdzone i sa git,

Wymienilem uszczelki na wtryskach i jest ciut lepiej wyniki na zimnym silniku pozniej:

http://vaglog.pl/log_251380.html

W momencie jak osiagnie 90 temperature wyniki kazdego wtrysku nie przekraczaja 0.50 wiec jest ok, ale sadze ze i tak wtrysk na 3 cylindrze daje znac ze cos nie halo.

Skoro na zimnym lekko sie trzesie.

Tak jak widzicie na logach pobawilem sie rozrzadem i udalo mi sie ustawic synchro z -0.6 na 0.00

Opublikowano
W momencie jak osiagnie 90 temperature wyniki kazdego wtrysku nie przekraczaja 0.50 wiec jest ok, ale sadze ze i tak wtrysk na 3 cylindrze daje znac ze cos nie halo.

Skoro na zimnym lekko sie trzesie.

Tak jak widzicie na logach pobawilem sie rozrzadem i udalo mi sie ustawic synchro z -0.6 na 0.00

Czemu uważasz ze problem jest z 3? Problem jest z 4. I raczej to powoduje telepanie buda. Problem jest tam gdzie korekcja jest na+ bo to tam ecu dotryskuje paliwa by go zrównać z pozostałymi, jezeli to są logi po zmianie uszczelnień to pompka do wyjęcia i gdzieś do zakladu na test na stół

Edytowane przez nik23

Opublikowano
  • Autor
W momencie jak osiagnie 90 temperature wyniki kazdego wtrysku nie przekraczaja 0.50 wiec jest ok, ale sadze ze i tak wtrysk na 3 cylindrze daje znac ze cos nie halo.

Skoro na zimnym lekko sie trzesie.

Tak jak widzicie na logach pobawilem sie rozrzadem i udalo mi sie ustawic synchro z -0.6 na 0.00

Czemu uważasz ze problem jest z 3? Problem jest z 4. I raczej to powoduje telepanie buda. Problem jest tam gdzie korekcja jest na+ bo to tam ecu dotryskuje paliwa by go zrównać z pozostałymi, jezeli to są logi po zmianie uszczelnień to pompka do wyjęcia i gdzieś do zakladu na test na stół

Tak sorry problem byl z wtryskiem na 3 cylindrze, ale podczas wymiany uszczelek zamienilem wtrysk z 4 na 3 aby sie upewnic ze nie ma problemu z wiazka. Dlatego teraz pokazuje 4 wtrysk. Pompka zostala wymieniona na uzywke ale dzialajaca i sprawdzona takze to nie to. Znacie jakies porzadne miejsce do regeneracji wtryskow PD ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.