Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomysł na działalność "auto do ślubu"


KarolASO

Rekomendowane odpowiedzi

Macie racje.

Biorąc pod uwagę spadek wartości auta, jego koszt utrzymania ( ubezpieczenie, paliwo i ewentualne naprawy ) jest to kiepski pomysł na inwestycję...

Dziękuję wam za każdą opinię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz nic nie robic gnic przed tv i brac kase to nieruchomosci, jesli masz chec robic w zyciu cos ciekawego mozliwosci jest naprawde wiele ograniczeniem jest jedynie KASA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie zeby gnic przed TV bo nie o to tu chodzi ;) jesli ktos ma pasje to moze nawet nie byc rentowny interes a tak sie z niego cieszyc. A jak ktos chce jakos zainwestowac wolne srodki to chyba zly pomysl nie jest? zreszta wystarczy zobaczyc jak ludzie inwestuja kapitaly ;) zreszta nie mowilem "kup mieszkania i zbijaj baki w domu na kanapie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydac 200 tys i miec z tego 1500zl miesiecznie to troche slaby biznes. 1500zl mozna dorobic kupujac zestaw kluczy za ok 1000zl i uzytkujac je dwa razy w tygodniu ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzyn od około 3 lat rozkręcił interes w postaci wożenia młodej pary do ślubu Porsche Panamera oraz Cayenne.

http://takie-auta.pl/

Generalnie chwali sobie, ale ten interes, to nie jedyny jego i jego rodziny interes. Samo wożenie do ślubu oraz transport VIP, nie wystarczy na opłaty, a co dopiero na życie.

Białe Porsche robi wrażenie i wzbudza duże zainteresowanie. Osobiście jechałem do śluby nową, czarną Porsche Cayenne i byłem bardzo zadowolony.

Edytowane przez daros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Iuz chcesz kupić auto to poszukaj czegoś egzotycznego typu Ferrari f360 i wynajmij długoterminowo ludziom którzy chcą pojeździć takim autem a nie chcą pchać się w jego kupno i serwisowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze jedna sprawa dość istota - z tego co mi wiadomo (choć mogę się mylić) wożenie do ślubu to usługa transportowa w związku z powyższym wymaga licencji ;) Oczywiście mało kto się odważy ściągnąć Cię spod kościoła ale gdyby mieć nie przychylną konkurencję to wtedy :dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wypowiedzieć się na dany temat. Jakiś czas temu jak jeszcze audi a6 c5 było czymś wyjątkowym na ulicach woziłem wesela. W tej branży konkurencja jest ogromna, jednym prosiakiem rynku nie zawojujesz. Jak ja woziłem to zarobiło się trochę ale to tylko dodatek do zwykłej pracy był. Jak chcesz w to się bawić uderz w jakiegoś klasyka dobrze Ci koledzy radzą. "Młodzi" szukają aut premium po rodzinie a klasyka albo cabrio nie bardzo znajdziesz. Znajomy ma odrestaurowane kilka klasyków w tym Warszawę i "amerykańca" i wozi śluby od kilku lat.

Edytowane przez cougarr2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...