Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kabel KKL


Peacock

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakupiłem kabel KKL 409.1 bo wyczytałem, że dokładnie takiego potrzebuję do swojego auta. Niestety, co widać na zdjęciach poniżej, kabel nie pasuje do wejścia. Piny wydają się być OK, ale przeszkadza plastikowa obwódka. Czy jak bym ją usunął to by grało, czy kupiłem zupełnie nie taki kabel?

Jeśli jednak trzeba kupić inny, to bardzo proszę o namiary na właściwy kabel, bo sam chyba nie znajdę :(

Dzięki

33f49op.jpg

2i06jhd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie byłem pewien, że dobry, ale jak widać u mnie na wejściu jest tak mało miejsca, że nie daje rady za nic wejść, więc zwątpiłem.

Chyba wezmę brzeszczot i ten plastik odetnę, bo nigdzie nie wiedzę innej kostrukcji kabli tego typu. Myślisz, że dobry pomysł? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chiński szmelc nadlane jest plastiku i temu nie wchodzi to jest tzw chińska precyzja wykonania musisz pod szlifować kabel w miejscach gdzie się zapiera i wejdzie. Co do samego oprogramowania to kicha lepiej vcds lite niż 409

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chiński szmelc nadlane jest plastiku i temu nie wchodzi to jest tzw chińska precyzja wykonania musisz pod szlifować kabel w miejscach gdzie się zapiera i wejdzie. Co do samego oprogramowania to kicha lepiej vcds lite niż 409

Ech te Chiny

A soft vcds lite nie pójdzie na tym kablu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam taki kabelek viaken obd2 interfejs ,jaki program polecacie ? i gdzie sciagnąć ? mam vcds-lite 1.2 ale cos nie zabardzo mi to działa probuje sciągać inne wersje to maja wirusy

A co powiecie o tym http://allegro.pl/program-polski-vag-interfejs-kkl-obd2-usb-vw-skoda-i5054096170.html

Edytowane przez Iscartion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie wina kabla tylko plastiku na około gniazda

mam viakena i mam ten kabel i oba nie wlazily troszke pilnikiem objechałem plastik i jest lux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam program vcds-lite relase 1.2 i nie umiem skasować inspekcji wchodzę w 17 instruments potem adaptation 10 ,wpisuje kanał 10 i dalej error jaka tego przyczyna ? nieodpowiednia wersja demo czy coś innego ? jak kliknę na About to jest na zielono fully registrated / activated,więc powinno być ok. Próbowałem zainstalować vag com 409.1 ale na windows 7 64bit nie działał... jedynie vcds mi sie połączył

Edytowane przez Paweł_91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, kupić normalny kabel czy może bluetooth? Potrzebne mi skasowanie airbaga oraz chciałbym zaprogramować domykanie szyb przy zamykaniu auta. Wiem że bluetooth można połączyć z smartphonem, można natomiast z tabletem z windows 8.1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecisz jakiś bo nie wiem czy na allegro nie będzie jakaś chińszczyzna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup nawet chińszczyznę, działa tak samo. Ewentualnie będziesz musiał spiłować trochę plastiku jak ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w google viaken i kup kabel za 50zl, ogarniesz nim wszystkie auta do 2004r a w mlodszych polaczysz sie ze sterownikiem silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...