Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kontrolka plynu chlodniczego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zawsze z rana jak odpalam silnik na fisie wyskakuje symbol temperatury plynu chlodzacego mryga on asz do zagrzania auta do 90 stopni dzieje sie tak jak temperatura na dworze jest ponizej 3 stopni dodam ze plyn jest w normie a i jeszcze taki komunikat sie pokazuje ,motor abstellen und kühlmittel prüfen, jak silnik jest cieply to jest okej i kontrolka sie nie zapala

Edytowane przez michu123

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Vag? Bledy? Zaczynajac od wtyczek konczac na pompie.

Plynu jest dobra ilosc?

Chociaz z Twojego opisu mozna wypisac recepte - czujnik temp.Ale rownie dobrze mozesz zadzwonic do "Macieja" - z kart prawde powie.

Opublikowano

cos moze z czujnikiem sie dzieje . nie wiem czy da rade kupic sam czujnik czy raczej cały zbiornik.


wiem że u mnie w polifcie jest zlany razem z zbiornikiem . ale u ciebie jak masz na okrągło kostkę to można go wymienić. i zacznij od tego

Opublikowano

Ale to jest czujnik poziomu plynu,czujnik temp jest przy bloku

Opublikowano

U dołu zbiorniczka jest czujnik poziomy płynu i to on może szfankować .

czujnik temp z tyłu silnika to raczej by pokazywał błedne wartosci.

Opublikowano

Nie ma co nabijac postow.

Blad moze byc z 3 powodow.Brak plynu, czujnik poziomu plynu i czujnik temp plynu.Ja stawiam na czujnik temp bo na cieplym znika. ;)

Edytowane przez piter-eg

Opublikowano

Nie ma co nabijac postow.

Blad moze byc z 3 powodow.Brak plynu, czujnik poziomu plynu i czujnik temp plynu.Ja stawiam na czujnik temp bo na cieplym znika. ;)

nie nabijasz postów a powtarzasz sie 3 raz.

Napisałem w dwóch moich postach co musi sprawdzić

Opublikowano
  • Autor

witam plyn jest w normie bledow na kompie niema przed wymiana chlodnicy mialem tak ze zapalala sie tylko jak na dworze bylo ponizej -3 stopni, jak bylo powyzej niezapalila sie nigdy, teraz jak mi wymienili chlodnice to zawsze z rana sie zapala do zagrzania auta,temperatura na zegarach jest ok trzyma 90

Edytowane przez michu123

Opublikowano

A podczas jazdy nie skacze temp?Mysle teraz o termostacie lub/i czujniku w chlodnicy...

Opublikowano
  • Autor

nie temperatura nie skacze trzyma 90 i nawet niedrgnie,a termostat byl wymieniany co niedawno

Opublikowano

No to pozostaja czujniki.Skoro miales "ruszana" chlodnice zacznij od czujnika w niej (na dole chlodnicy). I pozostana Ci tylko dwie opcje wymienione wczesniej. Obys mial szczescie i trafil za pierwszym razem - kwoty nie sa wielkie ale kazda zlotowka bez efektu to strata

Edytowane przez piter-eg

Opublikowano
  • Autor

wiesz akurat tak mi to nie przeszkadza ale zobacze ten czujnik przy chlodnicy

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Ktoś mi napisze jak wyciągnąć czujnik ze zbiorniczka wyrównawczego? Bo mi mruga cały czas kontrolka. Płyn jest, temperatury się zgadzają, g62 sprawne. Vag nie pokazuje błędów.

Opublikowano

Weź spuść trochę płynu, odkręć ten zbiornik, nasyp tam drobnego piasku bez kamyczków, płynu nalej albo jakiego octu/kwasku i machaj ile sił, czynność powtarzaj.

Jest szansa, że się to przeczyści i czujnik przestanie pikać o ile był zabrudzony.

Opublikowano

Panowie jak temp rośnie ma zegarach w czasie jazdy to czujnik chłodnicy do wymiany?

Opublikowano

Sprawdź na VAGu, jak rosną temperatury dla ECU i dla zegarów to pompa wody skończyła swój żywot.

Opublikowano

Czyscilem zbiorniczek i nic to nie pomogło. Samo zwieranie kabli we wtyczce też nie działa.

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.