Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy można jakoś zamontować informacje o średniej spalania w audi przed fl ?


maf10

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, da się cokolwiek zrobić aby pokazywało średnią spalania w wersji przed fl tak jak to jest po fl ?
pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki masz licznik? przed czy poliftowy (czerwone podświetlenie czy białe?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie, da się cokolwiek zrobić aby pokazywało średnią spalania w wersji przed fl tak jak to jest po fl ?

pozdro :D

Wkładasz licznik z fisem ciagniesz sygnał spalania z ECU i już spalanie pokazuje

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Niema różnicy fl czy przed FIS pokazuje to samo

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , mam wersje przed fl i licznik tez mam przed fl (czerwone podświetlenie) .
Jaki koszt tego licznika z fisem ? i ogolnie ile bedzie mnie kosztować czasu i pieniędzy całe to przedsięwzięcie ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak mam pb+lpg ???
to co wtedy z pokazywaniem średniej spalania ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wskazania zawsze są oszukane, przy LPG to już w ogóle.

Najtaniej wyjdzie Ci założyć licznik taki sam jak masz tylko z wyświetlaczem. Liczników w takim podstawowym rozróżnieniu były 3 rodzaje. Przedlift, minilift, lift. Najprościej poznać po tym jaki masz zegarek, musi być taki sam w obu licznikach, wtedy masz takie same wtyczki. Jak dorwiesz taki licznik to musisz dołożyć czerwoną kostkę 20 pin i podłączyć funkcje FISa. Do tego potrzebujesz manetkę wycieraczek ze sterowaniem FIS.

Masz o tym 2 duże tematy na forum.


Ważna rzecz, kupując licznik dowiedz się jaki stan wyświetlacza. Kupując z allegro musisz mieć zdjęcie wyświetlacza, czy nie ma powypalanych linii i nie bleknie.

Jeśli masz rocznik 98 to masz prawdopodobnie taki licznik: http://s11.postimg.org/fac1t3iqb/79765025_2_644x461_licznik_audi_a4_b5_98r_zdjeci.jpg

Wtedy kupujesz taki: http://img19.staticclassifieds.com/images_tablicapl/355246441_1_644x461_audi-a4-b5-lift-zegary-licznik-fis-tdi-lubsko_rev003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...