Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uszkodzona Głowica, czy jest dla niej szansa, jak groźne jest to uszkodzenie?


mastiv1990

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie uszkodzenie w czery strony od osi otworu świecy załonowej, tylko na jednym cylindrze, czy mozna to jakos pospawac, czy jest to aż tak groźne?Wypowiedzcie się :)
http://www.fotosik.pl/zdjecie/01fc90df49932243

http://www.fotosik.pl/zdjecie/0ca868e95e1f59e6

jak myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze spawaja takie uszkodzenia. mi jak glowica pekla to zaplacilem 1000zl za regeneracje.moze kupno uzywanej bardziej sie oplaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

objawów żadnych, zastanawiam sie czy to pękniecie bedzie sie pogłębiać?


Czy ktoś może wypowiedzieć się czy jest to groźne uszkodzenie?

Edytowane przez mastiv1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmowalbym sie tym,poki nie ma objawow.nikt ci nie powie czy to wytrzyma czy nie.bo nikt nie jest jasnowidzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem że może ktoś ma magiczna kule...

Zależy mi na opini osób które miały taka przygodę, lub spotykają się z tym na codzień regenerujący glowice, nie mogę stwierdzić czy było ok bo mogło się uszkodzić od jazdy na nieświadomie uszkodzonej uszczelce pod głowica, tak jak np pękła mi muszla turbo. Głowica chyba wjedzie nowa, a temat założę osobny bo wyszło na ze silnik bd reanimowany, nowe pierścienie ciśnieniowe olejowe panewki popychacze glowica nowa! rozrząd przód tył, napęd pompy oleju czyszczenie smog pompa vacum wymieniona 6 miesięcy temu sprzęgło plus dwumas turbina odma hamulce przeszczep z s4 no wiele innych rzeczy o których zapomniałem, mam wszystkie numer części zdjęcia itp koszt ogromny om polowy wartosci auta, ale coz, takie hobby ?wiec może kiedyś komuś się przyda. Tak na prawdę to blok z tłokami tylko został stary, ciekawilo mnie to uszkodzenie bi wg mnie nie jest grozę ale nie wiem na ile będzie postępować,wiec apropo jasnowidzenia pozostaw cenne komentarze dla mniej rozgarnietych☺

Pozdrawiam☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz taka powazna operacje robisz to jedz z ta glowica do warsztatu gdzie regeneruja glowice.oni ci najlepiej powiedza co z tym fantem zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobię jak tylko wrócę.

Najpierw liczyłem na wasze opinie

Choć z drugiej strony płacić zza sprawdzenie i oczywiście rozebrane jej to ok 450 500zl

A dowiem się ze szmelc i I tak musze kupic druga to tylko utopie kolejne złotówki? dlatego prosiłem o wasza opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może obecnie jest sprawna ale skoro pękła to będzie pękać dalej. Jeśli coś robić to robić dobrze tym bardziej że robisz zapewne dla siebie, albo spawanie albo wymiana na inna takie moje zdanie może wydasz więcej ale spokojnie będziesz spać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ;), zwłaszcza jak planujesz podnieść coś mocy to tym bardziej bym nie oszczędzał i raczej to zregenerował/wymienił niż, żeby zonk wyszedł za chwilę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No najprawdopodobniej wjedzie nowa.glowica bo też uważam ze juz będę mógł spać spokojnie... AREK_CCP czekam na twoją wysylke☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...